Zagłosuj na filmy nagrane przez radomszczańskich uczniów

Zagłosuj na filmy nagrane przez radomszczańskich uczniów

Dwa filmy nagrane przez uczniów z Radomska biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Pozytywne Społeczeństwa” organizowanym przez fundację Action Live. O jego wynikach rozstrzygnie głosowanie publiczności.

Pierwszy film („Rozejrzyj się”) został nagrany przez Marię Dziegieć, Julię Iglantowicz, Maję Piotrowską, Piotra Kulisia i Tomasza Witkowskiego, natomiast drugi – „Twoje życie jest warte więcej” – przygotowali Igor Sambor, Kinga Musiał, Hubert Kusiak, Igor Olejarczyk oraz Bartłomiej Tomczyk.

Głosowanie rozpoczęło się dziś (2 grudnia) o godz. 18 i potrwa aż do 12 grudnia. Głosować można poprzez pozostawienie reakcji na fanpage’u „Pozytywne Społeczeństwo” (wtedy głos liczy się jako 1) lub pobrać aplikację o tej samej nazwie z Google Play i zagłosować za jej pośrednictwem (wtedy głos liczy się jako 3). Filmy, które zdobędą największą liczbę głosów, zostaną dodatkowo ocenione przez jury, które zaprezentuje ostateczne wyniki 16 grudnia. Można głosować na kilka projektów, ale na każdy tylko raz.

„Twoje życie jest warte więcej”

„Rozejrzyj się”

Celem projektu jest wsparcie młodzieży i jej rodziców w walce z zagrożeniami wynikającymi z przestępczości, złego towarzystwa i innych problemów charakterystycznych dla młodego pokolenia.

Więcej o:
szkoła uczniowie konkurs film pozytywne społeczeństwo głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE