Żadna firma nie chce wyremontować sali widowiskowej MDK w Radomsku

Żadna firma nie chce wyremontować sali widowiskowej MDK w Radomsku Fot. Klaudia Gajda

W piątek, 20 maja 2022 r. minął termin składania ofert na trzeci przetarg dotyczący remontu sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Niestety, nie zgłosiła się ani jedna firma.

Przypomnijmy. Po drugim przetargu wszystko wskazywało na to, że inwestycja wkrótce się rozpocznie. Wyłoniony został wykonawca prac. Sala widowiskowa została przygotowana do remontu, zawieszono działalność kina. Niestety, tuż przed podpisaniem umowy, przedsiębiorca poinformował, że nie zrealizuje inwestycji. Konieczne było ogłoszenie trzeciego przetargu. Tym razem nie wpłynęła żadna oferta.

Początkowo MDK zamierzał przeznaczyć na inwestycję 2,7 mln zł. Obecnie jest to 3,3 mln zł.

Remont sali widowiskowej MDK obejmuje m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko remont sali widowiskowej przetarg inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE