Zadbaj o swój smartfon!

Zadbaj o swój smartfon!

Wyobrażasz sobie choćby jeden dzień bez możliwości sprawdzenia newsów na social mediach? Bez możliwości skontaktowania się z bliskimi telefonicznie lub za pomocą komunikatora? Bez zagrania w ulubioną grę czy przeczytania ciekawego artykułu na portalu informacyjnym? Jeżeli taka wizja przeszywa Cię strachem, sprawdź koniecznie, jak zabezpieczyć swój smartfon!

Przede wszystkim szkło i etui!

Upuszczenie smartfona może zdarzyć się każdemu. Niezabezpieczone urządzenie łatwo ulegnie uszkodzeniu. Najczęstszą konsekwencją upadku jest rozbity ekran lub zepsuta obudowa. Zdarza się także, że problem dotyka panel dotykowy, który przestał całkowicie działać lub działa nieprawidłowo.

Inwestując w dobrej jakości szkło hartowane oraz etui minimalizujesz ryzyko uszkodzenia swojego smartfona. Oba komponenty powinny być dedykowane modelowi Twojego urządzenia, aby jak najlepiej je chroniło.

Warto również zwrócić uwagę na charakterystykę akcesoriów. Wysokiej jakości szkła hartowane marek 3MK czy MyScreenProtector, a także szeroki wybór etui do różnych marek smartfonów znajdziesz tutaj: https://gsmok.pl/.

Jakie szkło wybrać?

Przy wyborze szkła hartowanego warto sprawdzić jego grubość oraz twardość. Jeżeli chodzi o rodzaje komponentów, najlepszym wyborem będą szkła z oznaczeniem 3D lub 5D. Te pierwsze pokrywają cały front smartfona. Zaokrąglone krawędzie doskonale zabezpieczają ekran, dzięki czemu ryzyko zbicia jest minimalne.

5D z kolei to jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania. Klej do mocowania komponentu znajduje się na całej powierzchni tafli, co gwarantuje doskonałe przyleganie. Ten rodzaj bardzo często występuje z dopiskiem UV, co oznacza, że klej jest utwardzany właśnie przy użyciu światła ultrafioletowego. Najczęściej wybieranymi szkłami hartowanymi są te o grubości 0,2 do 0,3 mm.

Wybór etui

Warto również zwrócić uwagę na etui. Możesz postawić na praktyczny, otwierany na bok futerał, który zabezpieczy tył oraz ekran. Dobrym wyborem będzie także silikonowy komponent zakładany na tylną obudowę. Powinien być dobrany do modelu smartfona, by nie zakrywał portów ładowania, do podłączania słuchawek, a także aparatu i mikrofonu. Materiał nie ślizga się w dłoni oraz na innych powierzchniach, dzięki czemu ryzyko upadku zmniejsza się.

Co zrobić, gdy zdarzy się wypadek?

Rozbity ekran czy niedziałający panel dotykowy to najczęstsze konsekwencje upadku smartfona. Nie musisz jednak od razu inwestować w nowe urządzenie. W hurtowni GSMOK znajdziesz części zamienne, które pozwolą przywrócić pełną sprawność Twojemu telefonowi. W szerokim asortymencie dostępne są oryginalne oraz zamienniki wyświetlaczy z digitizerem do wielu modeli smartfonów różnych marek.

Znajdziesz tu także części serwisowe do naprawy aparatów, głośników czy portów ładowania. Naprawę warto powierzyć profesjonalnemu serwisowi, który cieszy się dużą renomą i doświadczeniem. Zanieś tam zamówione z GSMOK komponenty, a Twój smartfon zyska drugie życie. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE