Z uśmiechem przez świat w PSP nr 8 w Radomsku

Z uśmiechem przez świat w PSP nr 8 w Radomsku Fot. PSP nr 8 w Radomsku

„Z uśmiechem przez świat” to motto, które przyświecało uczniom klas 1-3 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 im. Przyjaciół Dzieci w Radomsku.

Podczas minionego tygodnia, po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, najmłodsi uczniowie PSP nr 8 w Radomsku, wrócili do szkoły. Żeby uczniowie łatwiej wdrożyli się w system pracy, nauczyciele przygotowali dla nich ogrom niespodzianek.

Po pierwsze, w końcu udało się wypróbować wszystkie sprzęty w nowej, świetnie wyposażonej Ekopracowni, gdzie dzieci pełne zapału i radości poznawały mikro świat. Kolejnymi zajęciami, do których dzieci wróciły z przyjemnością były warsztaty z robotyki, prowadzone w szkole cyklicznie. Kolejną niespodzianką, która na stałe wpisała się w ofertę PSP nr 8,  były zajęcia z elementami dogoterapii. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i świetnie oddziałują na motywację uczniów do pracy i nauki.

To jeszcze nie koniec niespodzianek oraz nowości przygotowanych dla uczniów. Niebawem na terenie szkoły odbędą się pierwsze warsztaty Treningu Umiejętności Społecznych, mające na celu wzmocnienie współpracy i integrację z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Więcej o:
psp nr 8 w radomsku psp nr 8 z uśmiechem przez świat radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE