Young Photo Day – Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży w MDK

Young Photo Day – Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży w MDK

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na Warsztaty Fotograficzne dla dzieci i młodzieży „Young Photo Day”, które organizowane są w ramach Małych Grantów MDK 2019.

Beneficjentką Małych Grantów i prowadzącą warsztaty jest Monika Cichosz.

Monika Cichosz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, gdzie odbyła studia magisterskie na specjalności Intermedia. Dyplom zrealizowała w pracowni Malarstwa, rysunku i działań intermedialnych prof. Aleksandry Gieragi oraz w pracowni fotografii dr Artura Chrzanowskiego. Studia licencjackie odbyła na Wydziale Sztuki na Akademii im. Jana Długosza w 2010 roku broniąc dyplom pt. „Postindustrialna przestrzeń”. Jest autorką projektu fotograficznego „Martwestudio”, jaki prowadzi od 2011 roku. Zajmuje się również projektowaniem unikatowych ubrań. Naucza fotografii oraz prowadzi warsztaty fotograficzne w radomszczańskim inkubatorze przedsiębiorczości.

Monika Cichosz ma na swoim koncie liczne wystawy indywidualne i zbiorowe. Artystka jest również organizatorką licznych warsztatów twórczych oraz bierze udział w aukcjach sztuki i targach artystycznych.

Zapisy pod nr tel. 500 138 465
e- mail: monikacichoszoffice@gmail.com

Więcej o:
mdk radomsko mdk warsztaty fotograficzne małe granty mdk radomsko mdk young photo day
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE