XL szczep zaprasza na zbiórkę

XL Szczep zaprasza wszystkie chętne dzieci na zbiórkę naborową, która odbędzie się w najbliższą sobotę,22 lutego, o godzinie 11.00 w MDK.

XL Szczep zaprasza wszystkie chętne dzieci na zbiórkę naborową, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 lutego. o godzinie 11.00 w MDK.

Spotkanie będzie odbywać się w ramach obchodów Dnia Myśli Braterskiej - ogólnoświatowego święta skautów, podczas którego wspomina się pomysłodawcę tego ruchu, gen. Roberta Baden Powella i jego żonę.

Harcerze wezmą udział w grze miejskiej, która odbędzie się pod hasłem "Braterstwo". Będzie ona nawiązywać do idei całorocznej służby harcerskiej na rzecz rodziny, swojego lokalnego środowiska oraz Ojczyzny.

XL Szczep zaprasza wszystkich tych, którzy mają ochotę przeżyć niezapomnianą przygodę i pozbyć się codziennej monotonii.

Harcerstwo mimo nieustannych zmian społecznych, kulturowych, stylu myślenia, ma nieustannie aktualną ofertę programową dla młodzieży, gdyż bazuje na wartościach zawsze człowiekowi potrzebnych.

Instruktorzy zachęcają rodziców, aby nie obawiali się wypuszczać swoich pociech na zbiórkę - kilka godzin w ciekawym towarzystwie będzie na pewno o wiele owocniejsze, niż spędzenie soboty w domu przed komputerem.

Więcej o:
xl szczep rekrutacja czerwone berety zhp zhp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE