Wysyp pikników przed drugą turą wyborów

Wysyp pikników przed drugą turą wyborów Fot. zdjęcie główne pixabay

Takiego wysypu pikników w ciągu weekendu w Radomsku chyba jeszcze nie było. A że niedługo II tura wyborów prezydenckich to można przeczytać w komentarzach, że to są pikniki stricte wyborcze. A na piknik RdR do parku na Gliniankach dowiezie nawet bezpłatny autobus.

KW Stowarzyszenie Razem dla Radomska i Jarosław Ferenc zapraszają na Pikniki Rodzinne w parku Glinianki i na Wielorybku, które odbędą się w najbliższy weekend 13 i 14 kwietnia.

- Dla mieszkańców przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz darmowy transport autobusem spod Nowego Cmentarza na Glinianki - informuje RdR na swoim fanpage. Ten autobus wyjedzie o godz. 13.45, 14.45, 16,45 i 17.45 z przystankiem końcowym przy tężni na Gliniankach.

Pikniki na Gliniankach (13 kwietnia) i na „Wielorybku” (rozpoczną) się o godz 14.00. W programie muzyka, dmuchańce, malowanie buziek, lody czy grill.

Radni Koalicji Obywatelskiej organizują piknik kulinarny na boisku RAP przy ul. Kukuczki (Stobiecko Miejskie). Początek o godz. 15.00 w niedzielę 14 kwietnia.

Dzień wcześniej bo 13 kwietnia (sobota) radni z Bartodziej Jacek Gębicz (WS), Rafał Dębski (KO) i Arkadiusz Ciach (Nowa Lewica) zapraszają także na piknik kulinarny, przy placu zabaw na ul. Orzeszkowej. Tutaj przygotowano zabawy dla dzieci, kugiel brata Arkadiusza, grochówka i muzyka.

Więcej o:
wybory 2024 wybory wybory radomsko prezydent
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE