Wystąpienia publiczne to twarda kompetencja

Wystąpienia publiczne to twarda kompetencja

Co robi w Radomszczańskim Klubie Przedsiębiorców 11i1 Anna Rakowska dyplomowana aktorka? Pytamy w programie „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl.

- Aktorka jest również przedsiębiorczynią i członkinią klubu - odpowiada Anna Rakowska, gość portalu Radomsko24.pl.

- Od niedawna prowadzę własną firmę o nazwie Anna Rakowska PAW. Nauczam, bo jestem trenerką. Po siedemnastu latach pracy na scenie postanowiłam swoją wiedzę i praktykę przekazać szerzej niż tylko do miłośników sztuki aktorskiej - dodaje. 

Przewrotnie dopytujemy. Po co przedsiębiorcy trening z wystąpień publicznych?

- Jeżeli przedsiębiorca nie ma tremy przed wystąpieniami przed szerszą publicznością to świetnie. W każdej kompetencji trzeba się  jednak rozwijać. Każdą kompetencje warto ćwiczyć i nabywać w świadomości - komentuje Anna Rakowska. 

- Dla nas to bardzo duże wsparcie w osobie Ani Rakowskiej. Do niedawna sami robiliśmy sobie takie warsztaty. Dzisiaj mamy szkolenia pod okiem specjalisty i szkolimy się. Sporo klubowiczów wyraziło chęć do uczestnictwa w takich warsztatach - dodaje Monika Bus, koordynatorka w Klubie 11i1.

Zapraszamy do oglądania kolejnej rozmowy „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl. Gośćmi będą Anna Rakowska i Monika Bus, członkinie Klubu 11i1. Premiera w środę 30 sierpnia o godzinie 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk monika bus anna rakowska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE