Wysoka wygrana RKS Radomsko w Wolborzu

Wysoka wygrana RKS Radomsko w Wolborzu Fot. RKS Radomsko

W przedostatnim meczu rundy jesiennej (11 listopada) RKS Radomsko wygrał wysoko wyjazdowe spotkanie ze Szczerbcem Wolbórz 6:1. Hattricka notuje Wiktor Płaneta.

Na dzień przed meczem z RKS Radomsko trener Szczerbca - Ireneusz Komar po 11 latach spędzonych na ławce trenerskiej złożył rezygnację z prowadzenia drużyny. W dwóch ostatnich jesiennych meczach ligowych za wyniki zespołu odpowie jego dotychczasowy asystent Dominik Grabowski.

Dwie bramki głową w sobotnim meczu zdobył Wiktor Płaneta w 24. i 42 min., trzecią (tym razem nogą) stzrelił w 60. min. Po jednym golu dołożyli Mateusz gołda w 71. min., Oliwier Suda (głową) i Bartosz Machaj z rzutu wolego. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką strzeloną w pierwszej części gry z karnego przez Adrian Gaugiera.

- Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze. Stracona bramka z rzutu karnego wyzwoliła w drużynie sportową złość i jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie. Po zmianie stron pełna nasza dominacja i cztery zdobyte bramki. Cieszy fakt, że na boisku pojawiło się czterech młodych radomszczan. Dwa dni odpoczynku i rozpoczynamy przygotowania do ostatniego meczu w rundzie jesiennej z ŁKS III Łódź – powiedział po spotkaniu w Wolborzu, Krzysztof Górnik kierownik drużyny.

RKS Radomsko: M. Zelenskyi - O. Siuda, D. Hrynkiv, B. Machaj, W. Płaneta, D. Flaszka, J. Molis, M. Gołda, Lucas, St. Domaniecki, K. Cnotalski

W ostatnim meczu rundy jesiennej RKS Radomsko w sobotę 18 listopada o godz. 13.00 podejmie ŁKS III Łódź.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE