Wyróżniono nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 13 października nagrody otrzymali nauczyciele szkół dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Radomsku (uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych... ››

W czwartek 13 października nagrody otrzymali nauczyciele szkół dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Radomsku (uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1), a w piątek 14 października nauczyciele szkół dla których organem prowadzącym jest Urząd Miasta Radomska (uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury).

Każde z wyróżnień wiąże się z gratyfiakcją finansową. W sumie magistrat na nagrody przeznaczył ponad 87 tysięcy zł, a starostwo 63 tysiące zł.

Nagrody od starosty za wybitne osiągnięcia pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymało 20 osób:
- Małgorzata Kołodziejska (dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych)
- Zdzisław Dróżdż (dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1)
- Jerzy Prokopowicz (dyrektor Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych)
- Sławomir Kowalczyk (dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego)
- Cezary Bartnik (dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego)
- Ewa Grodzicka (wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalny nr 1)
- Marzena Sommerfeld (wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych)
- Andrzej Żak (kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska)
- Cezary Bąbka (kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1)
- Elżbieta Ozga (nauczyciel z I Liceum Ogólnokształcącego)
- Anna Klimczak–Lizak (nauczyciel z II Liceum Ogólnokształcącego)
- Marzanna Lempart (nauczyciel z II Liceum Ogólnokształcącego)
- Joanna Osipowicz (nauczyciel z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska)
- Jolanta Woźniak (nauczyciel z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych)
- Agata Kempska (nauczyciel z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych)
- Marek Wyciszkiewicz (nauczyciel z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu)
- Katarzyna Wiecha-Potyra (nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego)
- Renata Kamieniarz (nauczyciel z Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych)
- Gabriela Wlaźlak (sekretarz szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1)
- Karol Leśniak (laborant Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku).

Nagrody od prezydent Radomska otrzymało 19 osób:
- Marzenna Adamek (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 1)
- Joanna Brylik (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 7)
- Grażyna Dettlaff (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 3)
- Iwona Dorozińska (nauczyciel z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8)
- Małgorzata Dymus (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 10)
- Anna Huber (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 1)
- Beata Franczyk (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4)
- Krzysztof Janik (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 1)
- Iwona Kokoszczyk (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 7)
- Barbara Krawczyk (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 2)
- Józefa Małek (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 2)
- Tomasz Mazur (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7)
- Maria Piotrowska (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4)
- Ewa Ratowska (nauczyciel z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3)
- Maria Smoląg (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4)
- Agata Spałka (nauczyciel z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5)
- Jolanta Szymczak (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 5)
- Małgorzata Szymczak (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4)
- Jolanta Zyskowska (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 6).

Oprócz tego podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej wręczono Medale Komisji Edukacji Narodowej i  Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz podziękowano wyróżniającym się pracownikom administracji i obsługi.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:
- Aleksandra Chowaniec (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7)
- Jolanta Nowak (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 1)
- Mariola Wiśniewska (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7)
- Małgorzata Dymus (nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 10)
- Iwona Kokoszczyk (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 7)
- Maria Smoląg (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4).

Nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymali:
- Dominika Kubik (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 4)
- Dorota Przybek (nauczyciel z Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 5)
- Żenata Śliwiok (nauczyciel z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4).

Specjalne podziękowania od Prezydent Anny Milczanowskiej otrzymali:
- Ewa Goździkowska (pracownik administracji Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 7)
- Anna Polak (pracownik administracji Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego nr 6).

 

Gratulujemy!

Więcej o:
dzień nauczyciele dzień edukacji narodowej komisja edukacji narodowej
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE