Wyprzedaż garażowa w Radomsku w szczytnym celu. Pomóżmy Krzysztofowi pokonać nowotwór!

Wyprzedaż garażowa w Radomsku w szczytnym celu. Pomóżmy Krzysztofowi pokonać nowotwór! Fot. https://zrzutka.pl/krzysztof-jastrzebski

W Radomsku zostanie zorganizowana wyprzedaż garażowa. Zgromadzone pieniądze będą przeznaczone na leczenie Krzysztofa Jastrzębskiego. Radomszczanin walczy ze złośliwym nowotworem żołądka. Szansą na wyzdrowienie jest kosztowna terapia w Niemczech.

Radomszczanin - Krzysztof Jastrzębski ma 40 lat, żonę i dwoje dzieci. W kwietniu 2022 roku zdiagnozowano u niego raka złośliwego żołądka. Przeprowadzone po operacji badania wykluczyły możliwość kolejnych zabiegów chirurgicznych. Okazało się, że jest to rak w IV stadium zaawansowania z przerzutami do węzłów chłonnych okołożołądkowych i pozaregionalnych śródpiersia.

Mężczyzna od sierpnia 2022 r. przyjmuje chemię, która niestety nie daje żadnych pozytywnych rezultatów. Choroba bardzo postępuje, a Krzysztofowi kończą się możliwości leczenia.

- Postanowiłem poszukać innych możliwości leczenia za granicą. Pojawiła się nadzieja dana przez Profesora Janusza Vorreitera z niemieckiej Kliniki Medycyny Integratywnej. Od października mógłbym rozpocząć terapię wspomagającą, a następnie terapię komórkami dendrytycznymi. Połączenie obu terapii jest dla mnie szansą na zatrzymanie choroby. Niestety nie są one w żaden sposób refundowane a ich łączny koszt to kilkadziesiąt tysięcy euro, biorąc pod uwagę roczne leczenie.   Bardzo proszę o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów leczenia, które daje mi znowu nadzieję i przywraca wiarę w to, że będę żył – pisze Krzysztof na portalu zrzutka.pl.

Wyprzedaż garażowa zostanie zorganizowana w sobotę, 7 października 2023 r. w godz. 12.00-15.00 na parkingu sklepu „Auto-Partner S.A.” przy ul. Krasickiego 11 w Radomsku.

Krzysztofa Jastrzębskiego można również wesprzeć poprzez zbiórkę prowadzoną na portalu zrzutka.pl Zbiórka dostępna jest W TYM MIEJSCU.

Więcej o:
radomsko zbiórka garażowa pomoc krzysztof jastrzębski nowotwór zbiórka leczenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE