WYPAS POSAMPAS na pięć

W sobotę 26 maja br. już po raz piąty odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance WYPAS POSAMPAS 5. Do Radomska zjechały cenione ekipy między innymi z: Łodzi, Rybnika,... ››

W sobotę 26 maja br. już po raz piąty odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance WYPAS POSAMPAS 5. Do Radomska zjechały cenione ekipy między innymi z: Łodzi, Rybnika, Chorzowa, Gogolina, Włoszczowej, Częstochowy i Dąbrowy Górniczej.

 

Na deskach sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku swoje umiejętności zaprezentowało 10 ekip. Zawodnicy mogli spróbować swoich sił w konkurencjach takich jak: crew vs crew, pover moves contess, top rock oraz B-girl.

 

- Poziom zawodów w porównaniu do poprzednich edycji jest podobny. W tym roku przyjechało do nas 10 ekip cenionych w kraju. Powodem takiej, a nie innej ilości drużyn może być przełożenie terminu imprezy po tragedii polskiego samolotu w Smoleńsku. Część ekip rozjechała się po kraju biorąc udział w innych zawodach, które odbywają się w tym samym czasie – mówi organizator zawodów Robert Łodyga.

 

W zawodach udział wzięli: Super Power Drops, Eudezet Skills, Flava Is Back, Oczy Ważki, Kropla Bez Kitu, Funk Addicts, Supreme Style, Boogie Down Batory, Fresh Style Crew, Szydercy Zjarani Stylem.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali:


I miejsce - „Oczy Ważki”

II miejsce -  „Flava Is Back”

III miejsce - „Eudezet Skills”

IV miejsce - „Super Power Drops”


Zdjęcia- Miejski Dom Kultury

Więcej o:
mdk turniej break dance taniec
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE