Wypadek na ulicy Jagiellońskiej. Kierowca w szpitalu

4 marca około godz. 10.30 przy ul. Jagiellońskiej, 48-letni mężczyzna kierujący oplem vectra stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka nissanem.

4 marca około godz. 10.30 przy ul. Jagiellońskiej,  48-letni mężczyzna kierujący oplem vectra stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka nissanem kierowanym przez 39-latka.

 

W związku z odniesionymi obrażeniami został hospitalizowany. Policjanci ustalili, że 48-latek posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.


Natomiast  w piatek, 2 marca około godz. 12.00 patrol ruchu drogowego zauważył jadącego w centrum Radomska golfa posiadającego widoczne uszkodzenia mogące świadczyć o udziale w zdarzeniu drogowym. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że za kierownicą siedzi 17-letni mieszkaniec gminy Lgota Wielka. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie czynności policjanci ustalili, że nastolatek chwilę wcześniej w jednej z miejscowości pod Radomskiem uderzył w przydrożny hydrant. Oprócz odpowiedzialności za kierowanie pojazdem bez uprawnień będzie również odpowiadał za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci sprawdzą także, skąd małoletni miał alkohol.

Więcej o:
112 policja wypadek radomsko pożar w radomsku straż pożarna interwencje pożary straż pożarna radomsko policja radomsko straż miejska radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE