Radomsko, Łódzkie -1.5o Piątek, 6 Grudnia 2019

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin „Randori Cup”

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Zakończył się I Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin „Randori Cup”. Prezentujemy wyniki.

Do Radomska na turniej przyjechało ponad 300 zawodników z całej Polski. Zawody trwały przez całą sobotę 30 listopada w Powiatowej Hali Sportowej.

Radomszczański turniej został rozegrany w dwóch odrębnych formułach według przepisów EKO - Formuła A (light kontakt i semi kontakt) oraz według pełnych przepisów japońskich - Formuła B (semi kontakt dla wszystkich kategorii wiekowych).

Wyniki Formuła A

Dzieci dziewczęta 5 - 7 lat - 20 kg
1. Martyna Rosiak / Shodan Łódź
2. Emilia Siejka / KKS KUMITE
3. Kandut Marianna / UKKS OBI
3. Stachura Livia / UKKS OBI
Dzieci dziewczęta 5 - 7 lat - 25 kg
1. Gałuszkiewicz Milena / UKKS OBI
2. Anna Parda / KSW Bushi
Dzieci dziewczęta 5 - 7 lat + 25 kg
1. Anna Pieniążek / SKSW Kyokushin-karate
2. Małgorzata Potocka / ŚKKK-Akademia Holistyczna
3. Zofia Jarzyńska / Akademia Karate Szydłowiec
3. Amelia Leszczyńska / SKSW Kyokushin-karate
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 26 kg
1. Maja Abramczyk / STARACHOWICE
2. Łucja Krupa / Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski
3. Antonina Suska / Rawski Klub KK
3. Irena Szostek / Rawski Klub KK
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 32 kg
1. Nikola Pieniązek / SKSW Kyokushin-karate
2. Marta Łysik / KK RANDORI
3. Nadia Pieniążek / SKSW Kyokushin-karate
3. Antonina Pastuszko / SKSW Kyokushin-karate
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 39 kg
1. Karolina Rytczak / KKS KUMITE
2. Zofia Potocka / ŚKKK-Akademia Holistyczna
3. Zofia Zdziech / SKK RW Dojo
3. Gałuszkiewicz Maja / UKKS OBI
Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 39 kg
1. Jowita Mazurek / ŚKKK-Akademia Holistyczna
2. Gloria Chrobak / KK MORAWICA
3. Magdalena Śliwka / KK MORAWICA
3. Weronika Kleszcz / KKS KUMITE
Kadetki 10 - 11 lat - 31 kg
1. Lena Liszka / OŚWIĘCIM
2. Kaja Masłowiec / NKKK
3. Natalia Wrzosek / GK KIME
3. Zuzanna Sieniek / KK MORAWICA
Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
1. Maja Oleksiak / SKSW Kyokushin-karate
2. Amelia Sieradzka / KSW Bushi
3. Angelika Skorek / SKSW Kyokushin-karate
3. Zuzanna Pluta / KK RANDORI
Kadetki 10 - 11 lat - 40 kg
1. Wiktoria Aleksandrowicz / SKSW Kyokushin-karate
2. Maja Świerczyńska / SKSW Kyokushin-karate
3. Roksana Greczner / OŚWIĘCIM
3. Aleksandra Koch / KSW Bushi
Kadetki 10 - 11 lat - 46 kg
1. Julia Kowalska / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
2. Melania Krzysztoń / Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski
3. Patrycja Gałecka / KK MORAWICA
3. Lena Kozłowska / Akademia Karate Szydłowiec
Kadetki 10 - 11 lat + 46 kg
1. Zuzanna Wiśniewska / SKSW Kyokushin-karate
2. Oliwia Choroś / GK KIME
3. Joanna Osińska / KSW Bushi
3. Marta Kamińska / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
1. Elżbieta Ferenc / OŚWIĘCIM
2. Aleksandra Domagała / SKSW Kyokushin-karate
3. Karolina Łabuda / KK MORAWICA
3. Zuzanna Nowakowska / Akademia Karate Szydłowiec
Młodziczki 12 - 13 lat - 47 kg
1. Julita Kopczyńska / Rawski Klub KK
2. Julia Domagała / SKSW Kyokushin-karate
3. Wiktoria Wacław / UKKS OBI
3. Maja Chojnacka / KKSK Podolski Dojo
Młodziczki 12 - 13 lat - 55 kg
1. Kinga Rabiej / KK MORAWICA
2. Nicola Woźniak / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Malwina Wójcik / Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski
3. Wiktoria Szal / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Młodziczki 12 - 13 lat + 55 kg
1. Julia Obuchowska / UKKS OBI
2. Antonina Pacho / Rawski Klub KK
3. Oktawia Wychowaniec / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 49 kg
1. Konstancja Kuś / IFK Karate&Fitness
2. Oliwia Greczner / OŚWIĘCIM
3. Julia Długosz / STARACHOWICE
3. Natalia Gołczyk / KK RANDORI
Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 55 kg
1. Adela Olszewska / SKK RW Dojo
2. Oliwia Wychowaniec / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Iga Szczygieł / IFK Karate&Fitness
3. Julia Nowak / SKK RW Dojo
Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
1. Katarzyna Długajczyk / IFK Karate&Fitness
2. Amelia Gołczyk / KK RANDORI
3. Julia Burys / ŚKKK-Akademia Holistyczna
3. Kornelia Gilarska / IFK - SAIHA
Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
1. Katarzyna Pacho / Rawski Klub KK
2. Roksana Worach / Rawski Klub KK
3. Karolina Zimnicka / SKK RW Dojo
3. Amelia Danel / UKS Kasai
Juniorki 16 - 17 lat - 62 kg
1. Karina Pękacz / STARACHOWICE
2. Oliwia Fornal / SKSW Kyokushin-karate
3. Oliwia Dobrzeniecka / NKKK
3. Katarzyna Kotapka / OŚWIĘCIM
Dzieci chłopcy 5 - 7 lat - 21 kg
1. Paweł Bednarek / Rawski Klub KK
2. Miłosz Rej / KKS KUMITE
3. Szymon Liszka / OŚWIĘCIM
3. Kandut Antoni / UKKS OBI
Dzieci chłopcy 5 - 7 lat - 22 kg
1. Karol Blicharski / NKKK
2. Witold Kałuża / NKKK
3. Jakub Grzeszczyszyn / Rawski Klub KK
3. Krzysztof Bazan / IFK Karate&Fitness
Dzieci chłopcy 5 - 7 lat - 25 kg
1. Maksymilian Wasik / Akademia Karate Szydłowiec
2. Aleksander Cegliński / SKK RW Dojo
3. Patryk Cłapa / KKS KUMITE
3. Szymon Banaszczyk / Akademia Karate Szydłowiec
Dzieci chłopcy 5 - 7 lat - 34 kg
1. Allan Klepaczewski / Akademia Karate Szydłowiec
2. Jan Michalski / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Cyprian Jończyk / Shodan Łódź
3. Jakub Jaros / KKS KUMITE
Dzieci chłopcy 5 - 7 lat + 34 kg
1. Allan Kępa / Akademia Karate Szydłowiec
2. Jakub Zawadowski / KKS KUMITE
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
1. Wojciech Zając / STARACHOWICE
2. Maciej Karbownik / Kielecki KKK
3. Oskar Kobus / KKS KUMITE
3. Alan Gierach / Rawski Klub KK
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
1. Bartosz Duda / IFK Karate&Fitness
2. Borys Świerczyński / SKSW Kyokushin-karate
3. Tomasz Borej / SKSW Kyokushin-karate
3. Dorian Ozaist / Shodan Łódź
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 37 kg
1. Błażej Polak / KSW Bushi
2. Jakub Choiński / KSW Bushi
3. Bartosz Kluba / CSW Hodana
3. Chandrała Dominik / CSW Hodana
Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 37 kg
1. Tomasz Chotkowski / GK KIME
2. Jan Śliwa / ŚKKK-Akademia Holistyczna
3. Sergiusz Bejmert / KS START
3. Igor Frączyk / IFK Karate&Fitness
Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
1. Tymon Pryczek / Rawski Klub KK
2. Natan Morys / Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski
3. Wiktor Janus / SKSW Kyokushin-karate
3. Marcel Szymkiewicz / KK MORAWICA
Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
1. Iwo Styrna / Bielski KKK
2. Maciej Zaniewski / Bielski KKK
3. Tomasz Ociepka / UKS BANZAI
3. Narek Avdalyan / KK MORAWICA
Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
1. Albert Malik / SKSW Kyokushin-karate
2. Mateusz Gawron / UKS BANZAI
3. Karol Sitek / KK MORAWICA
3. Jakub Bareła / KK RANDORI
Kadeci 10 - 11 lat - 47 kg
1. Szymon Zych / SKSW Kyokushin-karate
2. Kamil Stryjas / KKSK Podolski Dojo
3. Maksim Frołow / GK KIME
3. Paweł Chotkowski / GK KIME
Kadeci 10 - 11 lat - 60 kg
1. Aleksander Kopczyński / Rawski Klub KK
2. Michał Danel / UKS Kasai
3. Filip Dziwirek / Akademia Karate Szydłowiec
3. Wiktor Skiba / OŚWIĘCIM
Kadeci 10 - 11 lat + 60 kg
1. Mikołaj Spławski / KKSK Podolski Dojo
2. Kacper Binkowski / KK MORAWICA
3. Oliwier Mularczyk / KK RANDORI
Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
1. Filip Mazurkiewicz / Rawski Klub KK
2. Wiktor Gurbiel / IFK Karate&Fitness
3. Marcin Jabłecki / KS START
3. Norbert Dojlidko / CSW Hodana
Młodzicy 12 - 13 lat - 48 kg
1. Igor Blacha / Bielski KKK
2. Paweł Lenart / KKS KUMITE
3. Kamil Kałuża / Shodan Łódź
3. Wojciech Zaniewski / Bielski KKK
Młodzicy 12 - 13 lat - 57 kg
1. Oskar Iwan / STARACHOWICE
2. Mateusz Kubryn / Rawski Klub KK
3. Zieliński Emil / IFK – SAIHA
3. Jakub Oleś / Shodan Łódź
Młodzicy 12 - 13 lat + 57 kg
1. Jakub Rutkowski / KSW Bushi
2. Kacper Banaszczyk / Akademia Karate Szydłowiec
3. Krzysztof Ćwiek / KK RANDORI
3. Wiktor Kostro / GK KIME
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
1. Karol Ożóg / STARACHOWICE
2. Stefan Szczepek / GK KIME
3. Jakub Łukomski / Kielecki KKK
3. Jakub Broszkowski / KK RANDORI
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 66 kg
1. Krzysztof Winecki / Akademia Karate Szydłowiec
2. Adam Bienias / KSW Bushi
3. Jakub Gębski / ŚKKK-Akademia Holistyczna
3. Igor Kożuchowski / GK KIME
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 66 kg
1. Wiktor Binkowski / KK MORAWICA
2. Kamil Kleszcz / KKS KUMITE
3. Przemysław Duda / IFK Karate&Fitness
3. Igor Nowicki / GK KIME
Juniorzy 16 - 17 lat - 64 kg
1. Piotr Węgliński / KK MORAWICA
2. Kamil Urbańczyk / SKKK
3. Dawid Jurczak / UKS Kasai
3. Mateusz Majchrzak / KSW Bushi
Juniorzy 16 - 17 lat + 64 kg
1. Michał Wyka / IFK – SAIHA
2. Wojciech Groch / IFK – SAIHA
3. Mikołaj Szostek / KKSK Podolski Dojo
3. Dominik Obuchowski / UKKS OBI

Przeczytaj: Randori Cup. Turniej karate jakiego w Radomsku jeszcze nie było

Wyniki Formuła B

Dzieci dziewczęta 5 - 7 lat + 20 kg
1. Anna Pieniążek / SKSW Kyokushin-karate
2. Anna Parda / KSW Bushi
3. Gałuszkiewicz Milena / UKKS OBI
3. Amelia Leszczyńska / SKSW Kyokushin-karate
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 26 kg
1. Maja Abramczyk / STARACHOWICE
2. Katarzyna Zamożna / KK RANDORI
3. Amelia Chylińska / Ostrowski KKK
3. Nina Fiuk / KKS KUMITE
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
1. Matylda Zielińska / KSW Bushi
2. Nikola Pieniązek / SKSW Kyokushin-karate
3. Nadia Pieniążek / SKSW Kyokushin-karate
3. Julia Adamowicz / KK RANDORI
Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 35 kg
1. Marta Łysik / KK RANDORI
2. Maria Dzięgiel / OŚWIĘCIM
3. Karolina Rytczak / KKS KUMITE
3. Gałuszkiewicz Maja / UKKS OBI
Kadetki 10 - 11 lat - 37 kg
1. Angelika Skorek / SKSW Kyokushin-karate
2. Maja Świerczyńska / SKSW Kyokushin-karate
3. Zuzanna Pluta / KK RANDORI
3. Anna Marczak / KSW Bushi
Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
1. Wiktoria Aleksandrowicz / SKSW Kyokushin-karate
2. Julia Kowalska / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Agata Sobieraj / KK RANDORI
3. Roksana Greczner / OŚWIĘCIM
Kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
1. Zuzanna Wiśniewska / SKSW Kyokushin-karate
2. Marta Kamińska / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Młodziczki 12 - 13 lat - 39 kg
1. Wiktoria Sokół / SKSW Kyokushin-karate
2. Aleksandra Domagała / SKSW Kyokushin-karate
3. Alicja Sala / SKK RW Dojo
3. Jagoda Koźlik / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Młodziczki 12 - 13 lat - 48 kg
1. Elżbieta Ferenc / OŚWIĘCIM
2. Julia Domagała / SKSW Kyokushin-karate
3. Martyna Waloch / KK RANDORI
Młodziczki 12 - 13 lat + 48 kg
1. Wiktoria Szal / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
2. Oktawia Wychowaniec / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Nicola Woźniak / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
3. Antonina Pacho / Rawski Klub KK
Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
1. Konstancja Kuś / IFK Karate&Fitness
2. Natalia Gołczyk / KK RANDORI
3. Julia Długosz / STARACHOWICE
3. Oliwia Greczner / OŚWIĘCIM
Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
1. Ewa Pasek / Ostrowski KKK
2. Katarzyna Długajczyk / IFK Karate&Fitness
3. Iga Szczygieł / IFK Karate&Fitness
3. Kornelia Gilarska / IFK - SAIHA
Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
1. Katarzyna Kotapka / OŚWIĘCIM
2. Karina Pękacz / STARACHOWICE
3. Oliwia Fornal / SKSW Kyokushin-karate
Dzieci chłopcy 6 - 7 lat - 25 kg
1. Tomasz Galczynskij / Ostrowski KKK
2. Michał Dudek / KK RANDORI
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
1. Dawid Zontek / Bielski KKK
2. Wojciech Zając / STARACHOWICE
3. Dominik Słonina / IFK Karate&Fitness
3. Maciej Karbownik / Kielecki KKK
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
1. Borys Świerczyński / SKSW Kyokushin-karate
2. Nikodem Styczyński / KK RANDORI
3. Nikodem Pawlik / KK RANDORI
3. Tomasz Borej / SKSW Kyokushin-karate
Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 38 kg
1. Błażej Polak / KSW Bushi
2. Jakub Choiński / KSW Bushi
3. Adam Połeć / STARACHOWICE
3. Mateusz Szymański / KSW Bushi
Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 38 kg
1. Damian Cymerman / Ostrowski KKK
2. Aleksander Wlaźlak / KK RANDORI
3. Igor Frączyk / IFK Karate&Fitness
3. Sergiusz Bejmert / KS START
Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
1. Patryk Kowala / KSW Bushi
2. Iwo Styrna / Bielski KKK
3. Kornel Cegliński / SKK RW Dojo
3. Oliwier Mucha / Kielecki KKK
Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
1. Albert Malik / SKSW Kyokushin-karate
2. Szymon Knychalski / KK RANDORI
3. Maks Sieradzki / KSW Bushi
3. Jakub Bareła / KK RANDORI
Kadeci 10 - 11 lat - 50 kg
1. Szymon Zych / SKSW Kyokushin-karate
2. Kamil Stryjas / KKSK Podolski Dojo
3. Adam Bednarczyk / SKK RW Dojo
3. Jakub Ciach / Ostrowski KKK
Kadeci 10 - 11 lat + 50 kg
1. Mikołaj Spławski / KKSK Podolski Dojo
2. Oliwier Mularczyk / KK RANDORI
Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
1. Aleksander Cydejko / Ostrowski KKK
2. Marcin Jabłecki / KS START
3. Wiktor Gurbiel / IFK Karate&Fitness
3. Fabian Janusiak / KK RANDORI
Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
1. Jakub Gębala / KSW Bushi
2. Paweł Lenart / KKS KUMITE
3. Igor Blacha / Bielski KKK
3. Kacper Turek / KK RANDORI
Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
1. Jakub Rutkowski / KSW Bushi
2. Krzysztof Ćwiek / KK RANDORI
3. Jakub Ciupiński / KK RANDORI
3. Zieliński Emil / IFK - SAIHA
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 50 kg
1. Filip Czyżewski / SKK RW Dojo
2. Jakub Łukomski / Kielecki KKK
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 60 kg
1. Wiktor Jackowski / KSW Bushi
2. Wojciech Soboń / KSW Bushi
3. Adam Bienias / KSW Bushi
3. Szymon Pomjan / UKKS OBI
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 71 kg
1. Przemysław Duda / IFK Karate&Fitness
2. Filip Pasek / Ostrowski KKK
3. Krystian Żmijewski / SKSW Kyokushin-karate
3. Olgierd Psiuk / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 71 kg
1. Jakub Łojek / Ostrowski KKK
2. Kamil Kleszcz / KKS KUMITE
Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
1. Mateusz Majchrzak / KSW Bushi
2. Dawid Jurczak / UKS Kasai
Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
1. Wojciech Groch / IFK – SAIHA
2. Dominik Obuchowski / UKKS OBI
3. Michał Wyka / IFK - SAIHA

komentarze