Wyłoniono wykonawcę budowy kompleksu sportowego przy PSP 6 w Radomsku

Wyłoniono wykonawcę budowy kompleksu sportowego przy PSP 6 w Radomsku Fot. Google Street View

Urząd Miasta w Radomsku rozstrzygnął przetarg na budowę kompleksu sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6. Do ogłoszonego w październiku konkursu przystąpiło sześć firm. Zdecydowano, że inwestycję zrealizuje firma Sport-Track z Wrocławia.

Najtańsza z ofert - złożona przez Sport-Track opiewała na ponad 3,9 mln zł. Najdroższa - firmy Activa Longin Wysocki z Łodzi na ponad 5,6 mln zł.

Przypomnijmy. W ramach inwestycji powstanie boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej, o wymiarach około 90,00 m x 52,00 m, wyposażone m.in. w piłkochwyty, oświetlenie, drenaż odwadniający i system nagłośnienia, bieżnia okrężna z nawierzchnią poliuretanową o max. czterech torach, rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, rzutnia do rzutu oszczepem, skocznia do skoku w dal i trójskoku, skocznia do skoku wzwyż, trybuna zadaszona z miejscami siedzącymi na ok. 130 osób, dwie wiaty dla zawodników, ciągi piesze o nawierzchni z płyt betonowych. Wybudowany też zostanie budynek zaplecza szatniowo – sanitarno – magazynowego.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko inwestycja budowa boiska przy psp6 kompleks psp6 przetarg wykonawca
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE