Wyloguj się i ruszaj na ściankę wspinaczkową do powiatowej hali

Wyloguj się i ruszaj na ściankę wspinaczkową do powiatowej hali

W dobie pandemii zdalne lekcje wychowania fizycznego to nie lada wyzwanie. Jeśli więc Twoje dziecko potrzebuje ruchu, ale nie dysponujesz salonem rozmiarów boiska piłkarskiego, a z Twoich mebli trudno ustawić profesjonalny tor przeszkód – instruktorzy z Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku, maja rozwiązanie.

- W całym systemie edukacyjnym nie może zabraknąć tak ważnego elementu, jakim jest wychowanie fizyczne. Ruch i aktywność jest istotna w rozwoju każdego dziecka, a zdalne nauczanie i obostrzenia sanitarne mocno ograniczają sportową aktywność. Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież, by oderwały się od ekranów komputerów i wzięły udział w bezpłatnych zajęciach na ściance wspinaczkowej – zaprasza Dawid Nowak, kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Zajęcia na ściance wspinaczkowej odbywają się w małych grupach, pod opieką doświadczonych instruktorów. Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce, dzwoniąc pod nr 880 478 904. Bezpłatne zajęcia odbywają się: w każdy wtorek od 17.00 do 20.00, w każdą środę od 15.00 do 20.00.

Więcej o:
ścianka wsponaczkowa radomsko powiatowa hala sportowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE