Wyjątkowo barwnie na placu 3 Maja w Radomsku. Dziś dzień baniek mydlanych i święto kolorów

Fot. M. Patalan

Na placu 3 Maja odbyły się dziś dwie połączone ze sobą imprezy: dzień baniek mydlanych i święto kolorów. Na radomszczan, poza głównymi atrakcjami, czekały też słodkości, muzyka oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Młodsi i starsi mieli dziś okazję pobawić się w tworzenie olbrzymich baniek mydlanych, a także skorzystać z przygotowanych atrakcji: dmuchanego zamku i stoisk ze słodkościami. O godz. 17 rozpoczęło się natomiast święto kolorów – wystarczyła chwila, aby roztańczony tłum przybrał piękne, kolorowe barwy.

- Święto kolorów polega na tym, że na mój sygnał, w rytm muzyki, wyrzucamy wszyscy do góry kolorowy pył. Po takim wyrzucie w zasadzie każdy jest kolorowy – mówi Patryk Chyczewski, organizator i animator imprezy.

- Zorganizowaliśmy również pokazy baniek mydlanych oraz konkursy dla dzieci z nagrodami, m.in. skoki w workach – dodaje.

Tuż obok odbywała się druga miejska impreza - Przystanek Food Truck. Rozpoczęła się ona w piątek 2 lipca i potrwa do niedzieli. Dziś gościem był Krzysztof Igor Krawczyk, syn zmarłego w ostatnich miesiącach artysty Krzysztofa Krawczyka.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
święto kolorów dzień baniek mydlanych impreza plac 3 maja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE