Wygrana w Strykowie. Mechanik dogania lidera

Po niezwykle zaciętym meczu 3 punkty ze Strykowa przywiózł Mechanik Radomsko. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 dla radomszczan.

Jakub Tazbir mógł pokonać bramkarza gospodarzy już w 6. minucie spotkania, jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Drugą okazje Tazbir miał w drugiej połowie, tym razem piłka otarła się o słupek.

Bramkarza gospodarzy Tyburskiego udało się pokonac dopiero za trzecim razem. Na chwilę przed zakończeniem spotkania mocny strzał zza pola karnego oddał Przemysław Kornacki. Bramarz miejscowych odbił piłkę przed siebie, co wykorzystał Jakub Tazbir.

Mechanik do lidera z Paradyża traci już tylko trzy punkty, ale ma o dwa mniej rozegrane spotkania.