Wygrana RKS Radomsko z Włókniarzem Zelów

W spotkaniu 25. kolejki IV ligi łódzkiej (sobota 8 kwietnia) RKS Radomsko pokonał na własnym stadionie broniącego się przed spadkiem Włókniarza Zelów.

Do podstawowego składu wrócił bramkarz Daniel Niźnik, który zmagał się z kontuzją. Z składu wypadł natomiast drugi bramkarz Bartosz Nikołaj. W meczu domowym z Sokołem Aleksandrów Łódzki (3:2) otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę i musi pauzować.

Sobotni mecz toczył się pod dyktando żółto-niebieskich, a gościom przyszło się bronić. W 20. minucie pierwszą bramkę strzela Bartosz Machaj. Druga bramka została zdobyta w 37. min., a jej autorem został Juliusz Molis. W drugiej połowie w 71. min. goście zdobywają bramkę kontaktową autorstwa Szymona Czyżewskiego. Trzecią bramkę, a swoją drugą w tym spotkaniu, w 76. min. strzelił Juliusz Molis. Gola numer cztery dołożył Krystian Kolasa w 82. min. i RKS wygrywa 4:1. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

RKS Radomsko: D. Niźnik - K. Kokoszczyk, Sz. Kożecki, J. Molis, M. Golda, W. Śmigielski, N. Dawid, B. Machaj, D. Flaszka, K. Kolasa, St. Domaniecki

Z 46 punktami RKS Radomsko zajmuje  3. miejsce w tabeli.

W następnej kolejce RKS zmierzy się na wyjeździe (15 kwietnia o 16.00) z innym kandydatem do spadku Zrywem Wygoda.