Wycieczka do Krasiejowa

Najmłodsi podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej uczestniczyli w kolejnej wakacyjnej wycieczce, tym razem do Jura Parku w Krasiejowie.

http://www.mops-radomsko.pl/335,-prehistoryczna-wycieczka-do-krasiejowa.htmlNajmłodsi podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej uczestniczyli w kolejnej wakacyjnej wycieczce, tym razem do Jura Parku w Krasiejowie. Odbyła się ona 18 lipca.


Wycieczka miała także charakter edukacyjny, gdyż dzieci mogły prześledzić etapy powstawania Wszechświata w specjalnie do tego przygotowanym Tunelu Czasu. Z kolei przemierzając ścieżkę edukacyjną dowiedziały się dużo o kolejnych erach dziejów Ziemi. Atrakcją dla wszystkich była wizyta w Prehistorycznym Oceanarium, gdzie najmłodsi podziwiali podwodne życie sprzed milionów lat.

 

Dla dzieci przygotowane były też warsztaty plastyczno - paleontologiczne, podczas których malowały figurki dinozaurów i amonitów, które wzięły ze sobą do domu jako pamiątkę z parku. W czasie wolnym dzieci wyszalały się na placu zabaw oraz w parku rozrywki, wśród przeróżnych zjeżdżalni czy karuzeli. W czasie pobytu dzieci miały zapewniony dwudaniowy obiad w miejscowej restauracji.

Więcej o:
mops radomsko miejski ośrodek pomocy społecznej wycieczka krasiejów dino park jura park
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE