Wybory prezydenckie 2020. W Radomsku zbierali podpisy dla Andrzeja Dudy

Wybory prezydenckie 2020. W Radomsku zbierali podpisy dla Andrzeja Dudy

W niedzielę 23 lutego przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości oraz Porozumienia zbierali podpisy wspierające urzędującego prezydenta RP – Andrzeja Dudę.

Przedstawiciele PiS i Porozumienia można było spotkać w okolicach miejskiego placu targowego. Pomimo niesprzyjającej pogody chętnych do składania popisów popierających Andrzeja Dudę nie brakowało. 

- Jesteśmy bardzo dobrze odbierani. Ludzie do nas podchodzą, rozmawiają z nami, życzą powodzenie panu prezydentowi... Widać, że Radomsko jest przychylne prezydentowi Andrzejowi Dudzie – zauważa Edyta Sapis, przedstawicielka PiS, a zarazem radna powiatowa z ramienia tej partii.

Urzędującego prezydenta RP wspiera też Porozumienie. Nic zatem dziwnego, że i przedstawicieli tej formacji politycznej można było spotkać dziś na miejskiej targowicy z listami poparcia.

- Jako Porozumienie podjęliśmy decyzję o wsparciu prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Chcemy mu pomóc, zbierając dzisiaj podpisy, ale też angażując się w tę kampanię. Uważamy, że Andrzej Duda był bardzo dobrym prezydentem, dobrze wypełnił swoją misję przez ostatnie pięć lat. Podjął szereg różnych inicjatyw, które w coraz większym stopniu na nas wpływają – podkreśla wicewojewoda Krzysztof Ciecióra z Porozumienia.

Więcej o:
wybory 2020 wybory radomsko zbieranie podpisów radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE