Wybierz Wpływową Kobietę Roku!

O kobietach mówi się że są słabą płcią. Ale nie w naszym mieście! Dlatego zapraszamy Was do wyboru Najbardziej Wpływowych Kobiet Radomska! Na początku roku wybieraliśmy Wydarzenie Roku... ››

O kobietach mówi się że są słabą płcią. Ale nie w naszym mieście! Dlatego zapraszamy Was do wyboru Najbardziej Wpływowych Kobiet Radomska!


 

Na początku roku wybieraliśmy Wydarzenie Roku 2010. Teraz czas na wybór radomszczanek, które zasłużyły na tytuł wpływowej kobiety! Wpływowa kobieta nie boi się wyzwań, jest kompetentna, ambitna i skuteczna. Jednocześnie jest wrażliwa na problemy otaczającego nas świata.

 

Wpływową kobietą może być każda z nas. Matka która walczy o życie swojego dziecka, nauczycielka, dyrektorka szkoły, bizneswoman czy wolontariuszka. Radna, miejska urzędniczka czy obrończyni zwierząt. Wszystkie one mogą być kobietami sukcesu - bo zamiast biernie siedzieć działają i pokazują innym, że można coś zrobić!

 

Kto zostanie Wpływową Kobietą Roku?

O tym zadecydujecie Wy - Internauci! Do 7 marca do godziny 23.59 czekamy na Wasze nominacje wraz z krótkim uzasadnieniem. Możecie je wpisywać w komentarzach lub przesyłać na nasz adres mailowy redakcja@radomsko24.pl. Spośród Waszych propozycji wybierzemy osiem radomszczanek. Głosowanie na Najbardziej Wpływową Kobietę potrwa tydzień - do 15 marca do 23.59.

 

Czekamy na Wasze nominacje!

Więcej o:
wpływowa kobieta plebiscyt głosowanie nominacje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE