Wszystkie ręce na pokład! Gramy dla Przemka

Wszystkie ręce na pokład! Gramy dla Przemka

III Turniej Oldboyów o Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego, który odbędzie się 11 stycznia na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku, będzie wyjątkowy. Wyjątkowy, bo połączony ze zbiórką pieniędzy dla Przemka, wyjątkowego człowieka, który zmaga się z ciężką chorobą.

Organizatorzy, czyli Oldboy Radomsko, postarali się, żeby III Turniej Oldboyów o Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego, połączyć przyjemne z pożytecznym. W czasie turnieju odbędzie się publiczna zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Przemka Ciemniewskiego. Były zawodnik RKS Radomsko od lat walczy z chorobą nowotworową.

Turniej odbędzie się 11 stycznia w godzinach 10.00-16.00 na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku. Jest to turniej halowej piłki nożnej w kategorii wiekowej 35 plus. W zawodach wezmą udział takie zespoły, jak: Sparta Lubliniec, Manhattan Trzebinia, Żyrardowianka Żyrardów, Mazowia Rawa Mazowiecka, Ceramika Opoczno.

W tej ostatniej, wystąpi Grzegorz Piechna, reprezentant Polski w piłce nożnej. Nie zabraknie oczywiście drużyny z Radomska.

Patronat honorowy nad turniejem objął Starosta Radomszczański.

Więcej o:
turniej oldboyów oldboy radomsko przemek ciemniewski pomoc charytatywna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE