Wspólnota DDA/DDD „Jutrzenka” zaprasza na mitingi

Wspólnota DDA/DDD „Jutrzenka” zaprasza na mitingi

Mitingi są zamknięte, to znaczy że, mityngi skierowane są tylko do osób, które identyfikują się z problemem DDA/DDD. Można dołączyć do grupy w każdej chwili. Natomiast pierwszy czwartek miesiąca jest otwarty, wtedy zapraszamy każdą osobę z innych grup 12 krokowych (AA, Al-Anon i inne, oraz rodziców i inne osoby szukające).

- Nigdy jeszcze nie byłam/nie byłem na takich spotkaniach. Skoro nie byłaś/nie byłeś jeszcze na takich spotkaniach, warto spróbować. Nie masz obowiązku uczestniczyć w punktach programu, możesz po prostu z nami „być” – mówi Elżbieta Chybalska z grupy samopomocowej „Jutrzenka”.

Spotkania obywają się w czwartki o godz. 18.00, w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Kościuszki 12a, tel. 693 942 016, 515 249 615.

Wspólnota DDA/DDD jest miejscem (programem) stworzonym po to, aby ułatwić Ci zidentyfikowanie kłopotliwych obszarów Twojego bieżącego życia (np. praca, związki, intymność, itp.), oraz żeby dopomóc Ci w zrozumieniu, skąd Twoje problemy pochodzą i jak sobie z nimi radzić. DDA/DDD jest programem zmian. Zgoda, jest również programem rozpoznawania sytuacji złego traktowania i zaniedbywania Ciebie w przeszłości, ale to nie wszystko. Może pomóc Ci dostrzec, jak złe traktowanie wpłynęło na Ciebie, czego nauczyłeś się o sobie i o świecie, oraz jak przekonania nabyte na skutek tamtych doświadczeń mają niszczący wpływ na Twoje obecne życie.

Więcej o:
wspólnota jutrzenaka mitingi aa alkohol
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE