Wspólnota DDA/DDD „Jutrzenka” z Radomska zaprasza na mitingi

Wspólnota DDA/DDD „Jutrzenka” z Radomska zaprasza na mitingi

Wspólnota DDA/DDD jest miejscem (programem) stworzonym po to, aby ułatwić Ci zidentyfikowanie kłopotliwych obszarów Twojego bieżącego życia (praca, związki, intymność, itp.), oraz żeby dopomóc Ci w zrozumieniu, skąd Twoje problemy pochodzą i jak sobie z nimi radzić.

DDA/DDD jest programem zmian. Zgoda, jest również programem rozpoznawania sytuacji złego traktowania i zaniedbywania Ciebie w przeszłości, ale to nie wszystko. Może pomóc Ci dostrzec, jak złe traktowanie wpłynęło na Ciebie, czego nauczyłeś się o sobie i o świecie, oraz jak przekonania nabyte na skutek tamtych doświadczeń mają niszczący wpływ na Twoje obecne życie.

Mitingi są zamknięte, to znaczy że, mityngi skierowane są tylko do osób, które identyfikują się z problemem DDA/DDD. Można dołączyć do grupy w każdej chwili.

Natomiast w każdy pierwszy czwartek miesiąca jest mityng otwarty, wtedy zapraszamy każdą osobę z innych grup 12 krokowych (AA, Al-Anon i inne, oraz rodziców i inne osoby szukające).

Nigdy jeszcze nie byłam/nie byłem na takich spotkaniach. Skoro nie byłaś/nie byłeś jeszcze na takich spotkaniach, warto spróbować. Nie masz obowiązku uczestniczyć w punktach programu, możesz po prostu z nami „być”. Mamy nadzieję, że „Do zobaczenia”

Mitingi odbywają się w Punkcie Konsultacyjnym Problemów Uzależnień przy ul. Kościuszki 12a (I piętro) w każdy czwartek o godz. 18.00.

Więcej o:
wspólnota jutrzenaka mitingi aa alkohol
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE