Wpływowa Kobieta Roku Radomsko24.pl. Dziś podsumowanie plebiscytu

Dziś o godznie 18.00, w restauracji Arkadia, redakcja portalu Radomsko24.pl, uroczyście podsumuje pierwszą edycję plebiscytu "Wpływowa Kobieta Roku". Wręczone zostaną pamiątkowe... ››

Dziś o godznie 18.00, w restauracji Arkadia, redakcja portalu Radomsko24.pl, uroczyście podsumuje pierwszą edycję plebiscytu "Wpływowa Kobieta Roku". Wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy  oraz kwiaty. Udział ptwierdziło większość nominowanych Pań.

 

Przypomnijmy, że zacięta walka na głosy towarzyszyła plebiscytowi na Wpływową Kobietę Radomska. Ostatecznie w głosowaniu Internautów zwyciężyła Edyta Sapis z 598 głosami. Drugie miejsce zajęła Andżelika Chodorek, która zdobyła 573 głosy. GRATULUJEMY!


Głosowanie na Wpływową Kobietę Radomska trwało od 8 marca do 15 marca do 23.59. Na 9 nominowanych radomszczanek oddano łącznie 2 282 głosów! Rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i trwała właściwie do ostatniej minuty.

 

Wyniki końcowe plebiscytu:
1.    Edyta Sapis - 598 głosów
2.    Andżelika Chodorek - 573 głosy
3.    Anna Milczanowska - 374 głosy
4.    Dominika Szwed-Kipigroch - 301 głosów
5.    Małgorzata Lewandowska - 150 głosów
6.    Wioletta Pal - 104 głosy
7.    Elżbieta Kwiatkowska - 73 głosy
8.    Ewa Drzazga - 62 głosy
9.    Anna Frączyk - 47 głosów

Uroczyste wręczenie dyplomu dla Najbardziej Wpływowej Kobiety Radomska odbędzie się 22 marca 2011 r.


Serdecznie gratulujemy wszystkim wpływowym kobietom Radomska - to dzięki Wam drogie Panie nasze miasto się rozwija nie tylko pod względem gospodarczym, ale także społecznym i kulturalnym! Życzymy Wam dalszych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dziękujemy także wszystkim głosującym za oddanie swojego głosu na zgłoszone kandydatki.

Więcej o:
wpływowa kobieta plebiscyt głosowanie nominacje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE