WOŚP 2022. Zaproszenie na kolację z Sylvią Novak

WOŚP 2022. Zaproszenie na kolację z Sylvią Novak Fot. Zrzut ekranu

Radomszczanka Sylvia Novak po raz kolejny wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można wylicytować kolację z Sylvią w warszawskiej Restauracji Si.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Tradycyjnie zbierane będą pieniądze do puszek wolontariuszy ale i nie tylko. Od wielu lat pojawiają się inne alternatywne formy wsparcia Akcji Jurka Owsiaka. Na stronie Rzeczy od Serca (efekt współpracy Allegro i WOŚP) każdy może przekaż swoją Rzecz od Serca do licytacji lub licytować to co wystawili inni. Jacek Gralik na licytację wystawił kolację z Sylvią Novak w Restauracji Si w Warszawie.

Sylvia Novak - mieszkanka powiatu radomszczańskiego - to gwiazda serialu „Pierwsza miłość”, którą telewidzowie znają z roli Kasi w hitowej produkcji telewizji Polsat. Ale oprócz aktorstwa, w sercu Sylvii od zawsze znajduje się również muzyka. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata – śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół – był samoukiem w grze na skrzypcach i saksofonie. Muzyka jest nieodłącznym elementem życia całej rodziny. Sylvia w latach dziecięcych sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, co pokazywała wygrywając liczne dziecięce festiwale. Dziś artystka ma na swoim koncie kilka singli m.in. przebojowy utwór „me gusta”.

Jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Link do aukcji:Kolacja z Sylvią Novak w Restauracji Si

Więcej o:
Sylwia Nowak WOŚP WOŚP Sylvia Novak Sylvia Novak wsparcie WOŚP kolacja z Sylvią Novak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE