WOŚP 2022. Wolontariusze WOŚP w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W tym roku do Sztabu WOŚP w MDK w Radomsku zapisało się aż 155 wolontariuszy. Na ulicach miasta byli widoczni. Najmłodsza wolontariuszka Zuzia ma 2,5 roku, wśród zbierających jest także czworonożna wolontariuszka - suczka Dida.

Nieodłącznymi atrybutami każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka-naklejki i identyfikator. Wygląd identyfikatora to unikatowa, piękna i kolorowa szata graficzna. Na górze frontu dokumentu znajduje się oficjalna grafika 30. Finału, data i tekst towarzyszący tegorocznemu finałowi Przejrzyj na oczy”. Poniżej są najważniejsze informacje: imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR.

Tekturowe skarbonki są dziś nieodłączną częścią Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charakterystyczne skarbonki o podstawie sześciokąta są piękne i kolorowe, ale najważniejsze są na niej charakterystyczne banderole z logotypem 30. Finału. Przypominamy, że numer na wieczku puszki.

Kultowe serduszka rozdawane są darczyńcom, którzy chętnie wspierają akcje. Pozytywna energia i uśmiech to podstawa orkiestrowego kwestowania. Ta inicjatywa łączy wszystkich, którzy chcą działać w dobrym celu. Wolontariusze najczęściej w parach lub grupach przechodzą przez najpopularniejsze miejsca w mieście, aby spotkać darczyńców rozdając czerwone, orkiestrowe serca. Są one symbolem szczodrości, chęci pomocy innym i miłości.

Informacja: WOŚP

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
wośp 2022 wośp 2022 radomsko radomsko wośp 2022 finał wośp 2022 30. finał wośp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE