WOŚP 2022. Gomunice grają z Wielką Orkiestrą

WOŚP 2022. Gomunice grają z Wielką Orkiestrą Fot. Klaudia Gajda

Wielki Finał WOŚP w Gomunicach odbywa się na Hali Sportowej. Wśród atrakcji występy uczniów z gminnych szkół, występy lokalnych artystów a także kiermasz „Kto da więcej”.

Także gmina Gomunice włączyła się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tych, którzy przyszli wziąć udział w Finale czekała kawiarenka z domowymi wypiekami.

Sztab WOŚP w Gomunicach zaprasza także do licytacji za pośrednictwem Allegro. Tam np. zdjęcie oprawione w ramce z podpisami wszystkich zawodników Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018 - Mistrzów Świata 2018. Piłka nożna z własnoręcznym podpisem Grzegorza Krychowiaka. Piłka siatkowa z podpisami zawodników ze ASSECO RESOVIA RZESZÓW oraz piłka z podpisami zawodników ze SKRY Bełchatów. Do tego dwa obrazy i chusta ręcznie wykonana na szydełku.

30. Finał odbywa się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka jest prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. Celem w tym roku, jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce.

Więcej o:
wośp 2022 wośp 2022 radomsko radomsko wośp 2022 finał wośp 2022 30. finał wośp radomsko wośp gomunice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE