WOŚP 2019: Finał w Gomunicach

W Gomunicach finał wystartował po południu w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Podstawowych im. Marii Konopnickiej. Nie zabrakło występów artystycznych, a także licytacji przedmiotów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Program był bogaty - zaplanowano m. in. występy uczniów ze szkół w Chrzanowicach i Gomunicach, pokazy Muay Thai oraz zawody strzeleckie przygotowane przez Damiana Paluszczaka. Dla przedszkolaków przygotowano pokazy na trampolinach grupy fitness z Panaceum, taniec belgijski, występ przyjacielskiego trio wokalistów z Łodzi. A wieczorem tradycyjne „Światełko do Nieba”.

Była także kawiarenka z domowymi wypiekami oraz ciepłymi napojami, kiermasz pełen gadżetów nie tylko z „SiemaShop” oraz stoisko rękodzieł z Gminnej Biblioteki Publicznej.

W tym roku Sztab w Gomunicach oprócz tradycyjnej kwesty umożliwił przekazywanie datków kartą przy użyciu terminala płatniczego udostępnionego przez Fundację WOŚP oraz Skarbonę Stacjonarną przypisaną do Fili Gminnej Biblioteki Publicznej zlokalizowaną w Chrzanowicach.

Więcej o:
wośp 2019 wośp gomunice
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE