WOPR zaprasza na mistrzostwa w pływaniu

30 listopada 2012 r. na krytej pływalni MOSiR w Radomsku, szkoły ponadgimnazjalne będą mogły zawalczyć o Puchar WOPR 2012.

30 listopada 2012 r. na krytej pływalni MOSiR w Radomsku, szkoły ponadgimnazjalne będą mogły zawalczyć o Puchar WOPR 2012.

 

XXIII edycja Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu o Puchar WOPR rozpocznie się o godzinie 9.00. Mistrzostwa realizowane są w ramach zadania publicznego pod nazwą "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportu" współfinansowanego przez Powiat Radomszczański.

 

Szkołę może reprezentować nieograniczona liczba zawodników. Czas przyjmowania zgłoszeń ubiega z dniem 25 listopada, należy dostarczać je do biura PWOPR przy ulicy Leszka Czarnego 22.

 

Zawodnicy będą mogli wystartować w dwóch wybranych przez siebie konkurencjach oraz w sztafecie. Szkoła może wystawić jedną sztafetę damską i jedną męską.

 

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są: Powiatowe WOPR w Radomsku, Powiat Radomszczański oraz MOSiR. Regulamin Mistrzostw oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.radomszczanski.pl

Więcej o:
mistrzostwa mosir puchar wopr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE