Wójt gminy Ładzice odnosi się do zarzutów grupy referendalnej

Fot. Klaudia Gajda

W piątek, 24 września w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ładzice odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Krzysztofa Ciupińskiego wójta gminy. Włodarz postanowił odnieść się do zarzutów jakie są mu stawiane przez grupę referendalną.

10 października w gminie Ładzice odbędzie się referendum w sprawie odwołania z funkcji wójta gminy Ładzice Krzysztofa Ciupińskiego.

- Chciałbym się odnieść do zarzutów jakie grupa referendalna stawia mojej osobie. Jest to siedmioosobowa grupa. W listopadzie 2018 roku wybraliście mnie państwo na wójta gminy Ładzice, w wyborach powszechnych, na 5 letnią kadencję. Wtedy demokratycznie zdecydowaliście na zmianie władzy w naszej gminie. Ja startując w wyborach i obejmując urząd wójta liczyłem się z tym, że będą krytykowany, bo przecież nie zawsze poglądy nasze mogą być spójne. Jednak powody odwołania mojej osoby podane przez inicjatorów referendum nie zostały podparte żadnymi konkretnymi przykładami. Celowo nie są one wystarczająco sprecyzowane, zasadne tak by manipulować faktami i wprowadzać mieszkańców gminy w błąd – mówił Krzysztof Ciupiński, wójt gminy Ładzice.

W materiale wideo całość konferencji wójta Gminy. Koniecznie zobacz i posłuchaj, jak Krzysztof Ciupiński odnosi się do zarzutów grupy referendalnej.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
gmina Ładzice referendum w gminie Ładzice Krzysztof Ciupiński gmina Ładzice gmina Ładzice referendum
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE