Wnoski o unijne pieniądze pozytwynie zweryfikowane

Wnoski o unijne pieniądze pozytwynie zweryfikowane Fot. ilustracyjne: sxc.hu

W serwisie informacyjnym Regionalnego Programu Operacyjnego woj. Łódzkiego ukazała się informacja o wynikach oceny formalnej wniosków o dofinansowanie projektów złożonych w ramach konkursu dla naboru w ramach Osi priorytetowej VI. Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu, Działania VI.2 Rozwój gospodarki turystycznej, Poddziałania VI.2.1 Rozwój gospodarki turystycznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Są wśród nich dwa projekty z Radomska.

Pierwszym z nich jest wniosek Miasta Radomska pn. „Poprawa atrakcyjności turystycznej południowej części Województwa Łódzkiego poprzez budowę kompleksu obiektów sportowo – rekreacyjnych w Radomsku”, opiewający na kwotę 26 110 700,03 zł. Miasto stara się tutaj o dofinansowanie w kwocie 7 362 699,99 zł.

Drugim wnioskiem, który przeszedł pozytywnie ocenę formalną jest projekt pn. „Utworzenie bazy hotelowo - gastronomicznej wraz z Centrum Promocji Miasta Radomska”, złożony przez prywatną firmę INKOMET Jana Skubisza. Wartość zadania to kwota 7 607 058,00 zł. Przedsiębiorca stara się o dofinansowanie 3 091 685,40 zł.

Więcej o:
dofinansowanie unia europejska miasto radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE