Wnioski z pozytywnej kampanii Wioletty Pal

Dla kandydatki na prezydenta Radomska – Wioletty Pal najważniejszym elementem w budowaniu przyjaznego miasta jest człowiek. Przypomniała o tym podczas, ostatniej przed ciszą wyborczą konferencji w centralnym punkcie miasta, czyli na placu 3 Maja w Radomsku.

Wioletta Pal dziękowała swojemu sztabowi za zaangażowanie i duży wkład w pracę podczas kampanii. Poza tym doceniła również pracę lokalnych mediów, a także podziękowała mieszkańcom, których odwiedzała podczas kampanii w domach. Podsumowała również przebieg kampanii, który oceniła bardzo pozytywnie.

- Bardzo dziękuje wszystkim ludziom, którzy zechcieli otworzyć nam drzwi. Za wszystkie kawy wypite wspólnie, za wszystkie uwagi. To dzięki rozmową z państwem zmienił się też nasz program wyborczy. Co stawiamy budując przyjazne miasto? Oczywiście człowieka! Człowiek jest najważniejszy. Mam nadzieję, że w znakomitej większości odnajdziemy się w nowej radzie miejskiej po to, by budować przyjazne miasto, którego centrum będzie człowiek. To była dla nas bardzo długa kampania, bardzo dobra i przede wszystkim pozytywna. Dlatego, że nie można budować przyjaznego miasta na złym fundamencie
- mówiła Wioletta Pal.

Więcej o:
wybory samorządowe 2018 wybory 2018 wybory radomsko wioletta pal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE