Wniosek o sesję nadzwyczajną w Radomsku. Powód: sytuacja na Miłaczkach

Wniosek o sesję nadzwyczajną w Radomsku. Powód: sytuacja na Miłaczkach Fot. K. Gajda

Radni Koalicji Obywatelskiej oraz radny niezależny Radosław Rączkowski, podpisali się pod wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Radomsku. Powodem jest – ich zdaniem – nieskuteczne przygotowanie zmiany organizacji ruchu związanego z czasowym wyłączeniem z użytkowania skrzyżowania Kraszewskiego i Narutowicza.

Po wnioskiem, który wpłynął do UM w Radomsku 10 listopada, podpisali się Rafał Dębski, Dariusz Kopeć, Dorota Sujka, Łukasz Więcek, Paweł Pichit, Katarzyna Wośko (Koalicja Obywatelska) oraz Radosław Rączkowski (radny niezależny).

Radni chcą podczas sesji przyjąć rekomendacje i wnioski, które dotyczącą sytuacji na Miłaczkach. Wnioskują też o zwołanie sesji po południu, tak aby mogli być zaproszeni przede wszystkim mieszkańcy dzielnicy, przedstawiciele policji i GDDKiA.

Zobacz: Chaos na drodze z powodu przebudowy skrzyżowania ul. Narutowicza i Kraszewskiego w Radomsku

Z kolei magistrat w popołudniowym komunikacie poinformował, że został zainstalowany monitoring na skrzyżowaniu ulic Norwida i Topolowej. Na dniach pojawić się ma on również na wlocie do ul. Architektów. Monitoring ma za zadanie pomóc w egzekwowaniu przepisów ruchu drogowego w problematycznych miejscach.

Więcej o:
miłaczki remont karszewskiego utrudnienia w ruchu narutowicza objazd
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE