Włamywacz aresztowany

13 sierpnia 2012r sędzia Sądu Rejonowego w Radomsku zastosował trzymiesięczny areszt wobec 18-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem

foto ilustracyjne:sxc.hu13 sierpnia 2012r sędzia Sądu Rejonowego w Radomsku zastosował trzymiesięczny areszt wobec 18-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem.

- Młody mężczyzna został zatrzymany 10 sierpnia, w związku z kradzieżą anten CB z samochodów zaparkowanych pod jednym z zakładów mieszczących się przy ulicy Sucharskiego w Radomsku. Wtedy też, podczas szarpaniny 18-latek zranił nożem mężczyznę, który go ujął i próbował odebrać mu skradzione anteny - mówi mł asp. Aneta Komorowska z radomszczańskiej policji.

Na szczęście rany cięte na plecach  27-latka nie zagrażały jego życiu. Skradzione anteny zostały zwrócone właścicielom. W toku dochodzenia policjanci ustalili, że 18-latek był jednym ze sprawców kradzieży z włamaniem, do której doszło w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia br. w Radomsku. Wówczas sprawcy ukradli papierosy i różne pisma pornograficzne, straty oszacowano na pięć tysięcy złotych.

Za te przestępstwa 18-letniemu radomszczaninowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
policja kpp policji areszt włamanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE