Władze powiatu radomszczańskiego proszą o ograniczenie wizyt w urzędzie

Władze powiatu radomszczańskiego proszą o ograniczenie wizyt w urzędzie

W związku z wprowadzenia przez Rząd RP zaostrzonych restrykcji spowodowanych wzrostem zachorowań na COVID-19, mając na uwadze zdrowie klientów urzędu i jego pracowników oraz względy bezpieczeństwa Zarząd Powiatu Radomszczańskiego zaapelował do mieszkańców, by w miarę możliwości wszystkie niezbędne sprawy i formalności załatwiali drogą telefoniczną, mailową, przez system ePUAP lub za pomocą poczty tradycyjnej (adres: Starostwo Powiatowe w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko).

Osobiście dostarczane wnioski oraz inne dokumenty należy składać do skrzynki podawczej wystawionej przy wejściu do urzędu, w Biurze Obsługi Klienta.

(Uwaga, Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej – osobna skrzynka).

Formularze wniosków są dostępne w Biurze Obsługi Klienta (przy wejściu do urzędu) oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Radomsku.

W celu usprawnienia kontaktu na wniosku należy podać numer telefonu kontaktowego.

Czytaj też: Od poniedziałku będzie ograniczony dostęp do UM i USC w Radomsku

- W sytuacji epidemicznej urząd nie zaprzestaje pracy, wykonując zadania niezbędne do pomocy obywatelom, a także inne zadania pilne i niecierpiące zwłoki. Wnioski będą rozpatrywane, dokumenty wydawane, a rejestracje dokonywane, jednak do budynku Starostwa Powiatowego będą wpuszczani wyłącznie klienci, którzy dokonali uprzednio telefonicznego (lub mailowego) umówienia wizyty. Bezpośredni kontakt jest możliwy przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz z zachowaniem środków ochrony osobistej. Na każde stanowisko wpuszczany będzie jeden klient – informuje Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Radomsku.

W starostwie funkcjonują dwa wejścia: główne wejście A oraz wejście B, w którym obsługiwani są wyłącznie klienci referatu rejestracji pojazdów.

Do dnia 9 kwietnia 2021 r. kasa w urzędzie będzie nieczynna.

Druki przelewów oraz wykaz kont bankowych dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Radomsku.

- Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań, także wśród kadry urzędniczej Starostwa Powiatowego należy się liczyć z faktem, że czas niektórych procedur może ulec wydłużeniu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – mówi Wioletta Bąk-Kempa.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko obsługa interesantów koronawirus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE