Wkrótce ruszy nabór projektów 7. edycji Budżetu Obywatelskiego

Wkrótce ruszy nabór projektów 7. edycji Budżetu Obywatelskiego

5 września ruszy w Radomsku nabór projektów do 7. edycji Budżetu Obywatelskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł. Na projekty urzędnicy czekają do 18 września.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców, którzy mają ciekawe pomysły do składania projektów. To od Państwa zależeć będzie jakie projekty zostaną zrealizowane w najbliższym sąsiedztwie. Zachęcamy więc do zastanowienia się, co można zrobić lub poprawić we wspólnej przestrzeni naszego miasta i jakie inicjatywy zaplanować na rzecz lokalnej społeczności. Razem możemy zadbać o środowisko naturalne i stworzyć miejsca, które będą sprzyjać poprawie jakości naszego życia. Dotychczasowe propozycje mieszkańców, które zostały poddane pod głosowanie oraz te, które już wspólnie w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowaliśmy pokazują, że nie brakuje nam pomysłów. Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i aktywność – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Radomsku.

Każdy mieszkaniec Radomska może złożyć projekt mając pisemne poparcie 30 osób.

Projekty będzie można składać:

- drogą elektroniczną wysyłając zeskanowane formularze na adres: budzetobywatelski@radomsko.pl
- w formie tradycyjnej - składając kompletny wniosek w biurze podawczym w Urzędzie Miasta.

Przez cały nabór można konsultować projekty z pracownikami poszczególnych wydziałów merytorycznych Urzędu Miasta.

Bliższych informacji udziela Wydział Spraw Obywatelskich, Centrum Aktywności Społecznej, tel. 44 685 45 30 lub 44 685 44 89.

Więcej o:
radomsko budżet obywatelski 2022 budżet obywatelski radomsko projekty nabór projektów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE