Wirtualna wycieczka po Łódzkiej Specjalnej Strefie Inwestycyjnej

Zobacz za pośrednictwem internetu jak rozwija się gospodarczo region.

Tak wygląda omawiana stronaCodziennie lubimy przeglądać Internet w poszukiwaniu różnorakich ciekawostek. Czasem jednak warto przejrzeć jakaś witrynę związaną z naszym regionem.  Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę naszych czytelników na mapa.sse.lodz.pl.


Jest to strona związana z Łódzką Specjalną Strefą Inwestycyjną.  Za jej pośrednictwem można zrobić sobie wirtualną wycieczkę po inwestycjach związanych z projektem.


Po prawej stronie znajduje się lista obszarów inwestycyjnych w województwie. Po kliknięciu na interesującą nas okolicę, zostajemy wirtualnie przeniesieni na teren podstrefy. Na głównym ekranie z lotu ptaka, widzimy podział działek dla poszczególnych firm. Również jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jakie tereny są wolne oraz jaka jest orientacyjna cena zakupu.

Gdy działka jest zagospodarowana, po kliknięciu na nią, prezentują się nam informacje o firmie. W czym się specjalizuje, co produkuje w danym zakładzie, jak długo działa, ile wynosił koszt inwestycji w podstrefie oraz jakie zdobyła nagrody i wyróżnienia. Ponadto oprócz działek, możemy przeanalizować dostępność do wszelkich sieci gazowych, wodociągowych, energetycznych czy sanitariatów.


Nie każdy z nas na co dzień zajmuje się gospodarką czy ekonomią, jednak warto wiedzieć jak rozwija się nasza lokalna podstrefa, jak i całe województwo. Przede wszystkim warto zdobyć pewną ogólną sylwetką inwestorów na naszych terenach, gdyż jest ona bardzo bogata.


Wszelkie widoczne obrazy pochodzą z serwisu Google Maps i są przystosowane na potrzeby strony.


Dobrze wiemy, że obecność strefy pod Radomskiem budzi wiele skrajnych emocji jednak nie zmienia to fundamentalnego faktu - strefa już jest i będzie. Dlatego warto wiedzieć w jakim kierunku to wszystko idzie.

Więcej o:
łódzka strefa inwestycyjna gospodarka strefa gospodarcza
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE