Wiosenne łatanie dróg w Radomsku

Od lutego w Radomsku, sukcesywnie łatane są dziury w drogach po zimie. Zlecone zostało również sprzątanie dróg.

Od lutego w Radomsku, sukcesywnie łatane są dziury w drogach po zimie. Zlecone zostało również sprzątanie dróg.
fot. S. Mucharski
Ubytki w drogach uzupełniane są  tzw. recyklerem (podgrzewanie masy sfrezowanej). Do tej pory wykonano takie naprawy na około 50 miejskich drogach. Na niektórych nawet kilkakrotnie Św. Rozalii, Żwirki, Tysiąclecia, Bugaj. Uzupełniano też m.in. nawierzchnie ulic: Spacerowej, Armii Krajowej, Słowiczej, Miłaczki, Architektów.

Gdzie jeszcze w Radomsku spotkamy drogowców? Firma wykonująca usługę bieżącego naprawiania dróg ma już kolejne zlecenie, m.in. na ulice: Reymonta, Piłsudskiego (odcinek od placu 3 Maja do ul. Żeromskiego) oraz 11 Listopada.

Od poniedziałku dostępna będzie w wytwórni mas bitumicznych masa do napraw na gorąco. O ile pogoda pozwoli do uzupełniania ubytków będzie używany też tzw. paczer.

Wydział radomszczańskiego magistratu, odpowiedzialny za utrzymanie dróg reaguje na sygnały od mieszkańców oraz pracowników Wydziału Utrzymania Porządku i Czystości Miasta, zgłaszających miejsca, gdzie naprawy są konieczne.

Zauważone usterki i ubytki można zgłaszać telefonicznie pod nr 44 685 45 07 oraz drogą elektroniczną na adres inwestycje@radomsko.pl.

Więcej o:
napraw dróg remonty urząd miasta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE