Wioletta Pal z poparciem SLD

Wioletta Pal z poparciem SLD

Radomszczańskie SLD nie wystawi w jesiennych wyborach swojego kandydata na prezydenta miasta. Zdecydowało się na poparcie niezależnej kandydatki Wioletty Pal.

W poniedziałek, 9 lipca Arkadiusz Ciach, szef struktur miejskich i powiatowych Sojuszu Lewicy Demokratycznej zaprosił dziennikarzy do parku miejskiego przy ulicy Sierakowskiego. Nieprzypadkowo tam, bowiem niedawno miasto dokonało tam drastycznej wycinki drzew, przez co park, jak podkreślał polityk lewicy, przypomina obecnie bardziej łąkę albo pastwisko.

Skrytykował wiele ostatnich poczynań prezydenta Jarosława Ferenca – od podwyżek cen wody i ścieków, na nieporządku panującym w mieście kończąc. Stwierdził, że najlepszym rozwiązaniem dla miasta będzie zmiana prezydenta.

Członkowie ugrupowania przeprowadzili wiele rozmów, w trakcie których rozważali czy wystawić swojego kandydata w zbliżających się wyborach samorządowych, czy poprzeć już któregoś z ogłoszonych. Nie doszli jednak do porozumienia z żadną z innych partii i postanowili poprzeć kandydatkę niezależną, której wcześniej poparcia udzieliło Prawo i Sprawiedliwość – Wiolettę Pal. Sama zainteresowana w rozmowie z nami podziękowała za poparcie udzielone przez Sojusz i podkreśliła, iż jest kandydatką niezależną, której jedyną partią jest miasto Radomsko i jego mieszkańcy. - Czas najwyższy byśmy zrozumieli, że miasto nie jest wyłącznie prawicowe, lewicowe czy centrowe. Jesteśmy różni, ale łączy nas zdecydowanie więcej. Łączy nas Radomsko – podkreśla Wioletta Pal.

Więcej o:
wioletta pal wybory samorządowe prezydent sld lewica arkadiusz ciach
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE