Wioletta Pal: Dzisiaj Anna Milczanowska to „Himalaje hipokryzji”

Wioletta Pal: Dzisiaj Anna Milczanowska to „Himalaje hipokryzji” Fot. M. Kołaczkowski

W piątek 15 grudnia Platforma Obywatelska w Radomsku ogłosi nazwisko kandydata na prezydenta Radomska w wyborach samorządowych w 2024 roku. Gdy kandydatem będzie Łukasz Więcek, to radna Wioletta Pal właśnie na niego odda swój głos.

Czyli Wioletta Pal zostanie szefową sztabu wyborczego kandydata Platformy Obywatelskiej?   

- Nie szefową! Będę w pełni zaangażowaną wolontariuszką w tej kampanii - mówi radna.

- Nie boisz się, że teraz w przestrzeni publicznej pojawią się komentarze, że Wioletta Pal była kiedyś prawą ręka w ekipie Anny Milczanowskiej, a dzisiaj? - pyta Irek Staszczyk w swoim programie „W Temacie”.

- Byłam zastępcą prezydenta i odpowiadałam za sprawy oświaty. Anna Milczanowska z 2006, 2010 czy 2014 roku to naprawdę był inny człowiek. Dzisiaj Anna Milczanowska to „Himalaje hipokryzji” i mówienia językiem, który na dobrą sprawę nie jest jej językiem. To nie jest mój problem. To już problem wyznawców Anny Milczanowskiej i prezydenta Jarosława Ferenca - mówi Wioletta Pal.

- W 2018 roku byłam kontrkandydatem pana prezydenta Jarosława Ferenca w wyborach na najwyższy urząd w mieście. Ferenc nie jest moim wymarzonym prezydentem. Teraz zrobię wszystko, aby pomóc w miarę swoich sił, możliwości i wiedzy kandydatowi, który w moim odczuciu ma największe szanse na wygranie z prezydentem Ferencem. Tym kandydatem jest dla mnie Łukasz Więcek - dodaje radna.     

W środę 13 grudnia gościem portalu Radomsko24.pl w programie „W Temacie” będzie Wioletta Pal, rada Rady Miejskiej w Radomsku. Premierowy odcinek o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk wioletta pal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE