Wigilijny wieczór starostwa

14 grudnia w bursie szkolnej swój wigilijny wieczór zorganizowało Starostwo Powiatowe w Radomsku. Nie zabrakło kolęd, życzeń świątecznych oraz przełamania się opłatkiem.

Na wigilii powiatowej obecni byli nie tylko radni Rady Powiatu Radomszczańskiego, ale także przedstawiciele samorządu miejskiego, gmin, instytucji kultury i oświaty, stowarzyszeń, a także przedstawiciele służb mundurowych. Swoje życzenia do przybyłych skierowała starosta powiatu - Beata Pokora, a także przewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego Krzysztof Zygma.

Następnie wręczono medale z okazji 20-lecia powiatu dla dyrektorów placówek oświatowych, kulturalnych, dziękując im tym samym za lata dobrej współpracy. Z krótkim koncertem kolęd i piosenek świątecznych wystąpił zespół Apasjonata z Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Wiem Więcej".

Po koncercie ksiądz Antoni Arkit - proboszcz parafii św. Lamberta w Radomsku pomodlił się z przybyłymi na powiatową uroczystość. Potem przyszedł czas na przełamanie się opłatkiem i złożenie życzeń świąteczno-noworcznych. Wśród składających życzenia był wicemarszałek Sejmiku Wojewódzkiego, Grzegorz Wojciechowski.

Więcej o:
wigilia powiatowa bursa starostwo powiatowe opłatek boże narodzenie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE