Wigilijne spotkanie w ŚDS w Radomsku

Wigilijne spotkanie w ŚDS w Radomsku Fot. UM Radomsko

Spotkanie pełne podziękowań, życzeń i wspólnego kolędowania przy wigilijnym posiłku. Tak można podsumować przedświąteczne spotkanie uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomsku oraz ich rodzin.

Gośćmi bożonarodzeniowego spotkania byli: prezydent Radomska Jarosław Ferenc, proboszcz parafii św. Magdaleny ks. Piotr Hernoga, pracownicy ŚDS, rodzice i opiekunowie uczestników, a także pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

- To jest taki czas, który jest czasem zadumy, uspokojenia i wszyscy tu w Środowiskowym Domu Samopomocy  czekamy na to spotkanie przy wigilijnym stole. Zapraszamy wszystkich opiekunów, rodziców naszych uczestników. W tym roku praktycznie wszyscy się odliczyli. Cieszę się, że możemy ten czas przeznaczyć na składanie sobie życzeń, wspólne kolędowanie na bycie blisko ze sobą i spożywaniu wigilijnych potraw przygotowanych przez naszą pracownię kulinarną. To jest dla wszystkich bardzo ważny czas - mówi Zbigniew Piechowicz, dyrektor ŚDS.

Podczas spotkania prezydent złożył wszystkim obecnym bożonarodzeniowe życzenia.

- Cieszę się, że jak co roku mogę spotkać się z Państwem przy wigilijnym stole. Środowiskowy Dom Samopomocy jest miejscem niezwykle rodzinnym, gdzie wszyscy podopieczni oraz ich rodzice mogą czuć się jak w domu. Dziękuję kierownictwu i wszystkim pracownikom ŚDS, za stworzenie tak pięknej atmosfery – mówił podczas spotkania prezydent Radomska.

- Wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Nowy Rok niech przyniesie dużo energii, wytrwałości oraz siły do pokonywania trudności i spełniania marzeń – dodał Jarosław Ferenc.

Zanim wszyscy skosztowali wigilijnych potraw, wysłuchali programu artystycznego przygotowanego przez pracowników i uczestników ŚDS.

Więcej o:
radomsko śds radomsko środowiskowy dom samopomocy radomsko spotkanie wigilijne święta boże narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE