Wigilijne spotkanie radomszczan z charytatywnym kiermaszem

Wigilijne spotkanie radomszczan z charytatywnym kiermaszem

Wigilijne spotkanie radomszczan na placu 3 Maja jak co roku przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy wspólnie mogli przeżywać atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Jak co roku młodzi radomszczanie z miejskich szkół i przedszkoli przygotowali pokazy artystyczne. Swój talent podczas jasełek zaprezentowały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6, rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę świąteczną, nie zabrakło też życzeń świątecznych złożonym radomszczanom przez przedstawicieli władzy parlamentarnej i samorządowej.

Wigilijnemu spotkaniu radomszczan tradycyjnie towarzyszysz kiermasz, na którym można było kupić bożonarodzeniowe ozdoby, rękodzieło oraz domowe ciasta i miody. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko przygotowane przez Publiczne Przedszkole nr 3, gdzie można było kupić prace biorące udział w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznej przedszkola, Zuzi Huberskiej, która zmaga się z ciężką chorobą.

Więcej o:
wigilijne spotkanie radomszczan radomsko wigilia kiermasz kiermasz charytatywny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE