Wigilia w Polskim Związku Niewidomych

Wigilia w Polskim Związku Niewidomych Fot. Urząd Miasta w Radomsku

Członkowie Polskiego Związku Niewidomych, zorganizowali wigilijne spotkanie, wśród gości między innymi prezydent Jarosław Ferenc oraz radny Grzegorz Minecki.

Wigilijne spotkanie odbyło się w poniedziałek 16 grudnia, w Restauracji „Las” w Radomsku. W świąteczny klimat wprowadzały dźwięki melodii, pięknie udekorowany stół zastawionym wigilijnymi potrawami przy którym, zasiedli członkowie Związku.

Na początek wszystkich gości powitała prezes Zarządu Koła Terenowego nr 17 w Radomsku – Elżbieta Kosowska, a życzenia dla uczestników spotkania i ich rodzin, złożył prezydent Jarosław Ferenc. Była chwila na krótką modlitwę, zadumę a przede wszystkim sympatyczne rozmowy. Wszyscy obecni przełamali się opłatkiem, składając sobie życzenia, po czym zasiedli do ciepłych posiłków. Pośród potraw wigilijnych nie mogło zabraknąć tradycyjnej zupy grzybowej, ryby, kapusty, pierogów i śledzi.

Przy okazji spotkania, pani Kosowska podziękowała prezydentowi i radnemu za pomoc w pozyskaniu siedziby Koła na ul. Reymonta 25 oraz sponsorom firmie JYSK– za umeblowanie lokalu i Bankowi Spółdzielczemu w Radomsku, który co roku wspiera finansowo Związek.

Więcej o:
polski związek niewidomych urząd miasta w radomsku radomsko wigilia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE