Wigilia radomszczan. Fotogaleria

W sobotnie popołudnie, 17 grudnia, tłumy radomszczan spotkały się na placu 3 Maja by spędzić ten dzień na wspólnym kolędowaniu i spożywaniu świątecznych dań.

W sobotnie popołudnie, 17 grudnia, tłumy  radomszczan spotkały się na placu 3 Maja by spędzić ten dzień na wspólnym kolędowaniu i spożywaniu świątecznych dań.


Na świątecznym kiermaszu można   było zakupić  wyroby Sekcji Rękodzieła z Miejskiego Domu Kultury czy Koła Gospodyń Wiejskich z Rzejowic. Były  świąteczne wypieki, miód pitny  oraz ozdoby choinkowe w kształcie pierników.

 

W życzeniach skierowanych do radomszczan prezydent Anna Milczanowska powiedziała: Przyjmijcie wszystko co najlepsze, zdrowia i niech ten maleńki Jezus Chrystus, który się narodzi błogosławi wam i waszym rodzinom. Niech wam się jak najlepiej darzy.

W imieniu Rady Miasta życzenia złożył przewodniczący Jacek Gębicz. - Aby ta dobroć, która tu wśród nas jest pozostała z nami jak najdłużej. Chciałbym złożyć życzenia. Zdrowia, radosnych optymistycznych świąt, miłych spotkań w gronie najbliższych - powiedział.

 

Obszerna fotogaleria z wigilii radomszczan oraz zdjęcia naszego czytelnika Kuby

 

Dla mieszkańców przygotowano ponad półtora tysiąca porcji świątecznych dań. Nie zabrakło kapusty z grochem czy smażonej ryby.

 

Wigilijne spotkanie umilała góralska kapela „Hora”, która wykonywała najpiękniejsze polskie kolędy.

Więcej o:
wigilia radomszczan boże narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE