Wielkie Otwarcie NEONET w Galerii Radomsko

Wielkie Otwarcie NEONET w Galerii Radomsko

Bony zakupowe, konkurs z nagrodami, atrakcje dla najmłodszych oraz setki markowych produktów w promocyjnych cenach – to wszystko czeka na klientów w Radomsku, którzy 18 sierpnia przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET. Start – już w najbliższy czwartek od godziny 9:00!

Salon NEONET w Radomsku pożegnał stare wnętrze z filarami, które klienci odwiedzali przez ostatnich kilkanaście lat. Właśnie powstała w tym mieście nowa galeria i to w niej jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT znalazł dla siebie nową lokalizację. Obok sklepu NEONET pojawią się salony Reserved, House, Cropp czy CCC.

Jak twierdzi Piotr Jędrysiak, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET, zalety nowej lokalizacji to przede wszystkim znakomity dojazd z każdej strony miasta, ogromny parking oraz sąsiedztwo sklepów z innych branż (m.in. Intermarché i Bricomarché). Dzięki temu, klienci, którzy do nas przyjadą, mogą też zrobić pozostałe zakupy do domu. Dodatkowo, sklep mieści się obok dworca PKP i PKS, co jest ogromnym ułatwieniem dla mieszkańców okolicznych miejscowości – podkreśla.

18 sierpnia, z okazji Wielkiego Otwarcia, przygotowano dla wszystkich liczne atrakcje oraz niespodzianki. Na wydarzenie warto przyjść z całą rodziną. Najmłodsi będą mogli się bawić na dmuchanej zjeżdżalni BEKO, a nieco starszych zainteresują ciekawe pokazy firmy Whirlpool. W kreatywnym konkursie wakacyjnym będzie można zdobyć cenne nagrody rzeczowe.

Na klientów, którzy w ten dzień przybędą jako pierwsi, czekają bony zakupowe. A rzeczywiście opłaca się zrobić zakupy, ponieważ NEONET przygotował spore obniżki cen na cały asortyment. Sprzęty o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do domów klientów za symboliczną złotówkę. Istnieje też możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów.

A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Nowy salon w Radomsku będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-18.00.

Więcej na: www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-radomsko.html


Źródło: NEONET

Więcej o:
galeria neonet metalurgia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE