Wielkanocnie z mieszkańcami "Trzech podwórek"

Mieszkańcy ulic Św. Rozalii, Zgoda oraz Kolejowej regularnie uczestniczą w spotkaniach obywatelskich. Ostatnio przygotowywali stroiki wielkanocne

Foto: MOPS RadomskoMieszkańcy ulic Św. Rozalii, Zgoda oraz Kolejowej regularnie uczestniczą w spotkaniach obywatelskich. Ostatnio przygotowywali stroiki wielkanocne.

W sumie odbyło się już sześć spotkań, na których mieszkańcy wypowiadają swoje opinie, propozycje i sugestie dotyczące życia dzielnicy. Spotkania odbywają się w bloku przy ul. Świętej Rozalii 1b.

Ostatnio mieszkańcy przygotowywali stroki, które następnie wręczali potencjalnym partnerom dzielnicy. Wspólna praca była także okazją do integracji. Na jednym ze spotkań uczestnicy mieli nawet okazję skosztować ciasta upieczonego przez jedną z osób zaangażowanych w ten projekt.

Mieszkańcy poświęcają wolny czas na realizację celu, którym jest poprawa wizerunku dzielnicy. Jednocześnie udowadniają, że są osobami odpowiedzialnymi, solidarnymi, kreatywnymi i zaangażowanymi. Jak podkreślają, spotkaniom obywatelskim towarzyszy bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Na wiosnę planują popracować nad estetyką dzielnicy.

Projekt spotkań obywatelskich jest inicjatywą mieszkańców ulic Św. Rozalii, Kolejowej oraz Zgody, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Życzenia świąteczne dla radomszczan

Mieszkańcy "Trzech podwórek" tj. ulic Świętej Rozalii, Zgoda i Kolejowej składają wszystkim Radomszczanom życzenia miłości, spokoju i nadziei z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas, będzie zwiastunem radości, pomyślności i obfitości w Waszych domach. I zgodnie z tradycją niechaj Śmigus Dyngus będzie mokry i wesoły, a refleksja zmartwychwstania Chrystusa będzie źródłem wzmocnienia ducha i wzajemnej życzliwości!

- Mieszkańcy "Trzech podwórek"

Foto: MOPS Radomsko

Więcej o:
wielkanoc życzenia stroiki aktywizacja mops mieszkańcy dzielnica
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE