Wieczór szalonych piżam w przedszkolu nr 9 Radomsku

Wieczór szalonych piżam w przedszkolu nr 9 Radomsku Fot. PP nr 9 w Radomsku

- Na piżama party wrażeń cała moc, wystarczy piżama, poduszka i koc. No bo kto powiedział, że od tego dzień? Bawić się wieczorem piżamowo chciej. Ten okrzyk towarzyszył dzieciom, które bawiły się w piątkowy (22 października) wieczór na pierwszym „Wieczorze Szalonych Piżam” zorganizowanym w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Radomsku.

W popołudniowo-wieczorowej imprezie uczestniczyły przedszkolaki z grupy „Kotki”. Przyszły do przedszkola z piżamami, poduszkami, kocykami i maskotkami, aby wziąć udział w ciekawej przygodzie.

Nauczycielki Katarzyna Stefańczyk, Mirosława Tomczuk, Joanna Molińska przygotowały dla 5-latków niezliczone atrakcje. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.30 od  piżamowego pokazu mody. Następnie przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych zabawach.

- Dzieci budowały wieże z jaśków, wykonywały ćwiczenia ruchowe z poduszkami, brały udział w dyskotece przy kolorowych, migających światełkach, pokonywały boso tor przeszkód - wylicza wychowawczyni Mirosława Tomczuk.

 - Nie można mówić o piżamowym party bez obejrzenia kinowego hitu, dlatego wszystkie dzieci obejrzały bajkę, leżąc na wygodnych leżakach, otulone swoimi kocykami. I jak to bywa w prawdziwym kinie, miały okazję zasmakować pysznego popcornu, który wcześniej same przygotowały - dodaje Joanna Molińska.

Na dzieci czekał również ciepły posiłek – uwielbiana przez wszystkich pizza oraz babeczki. Dopełnieniem wieczorowego szaleństwa było malowanie twarzy oraz wspólne wykonanie fotografii.

 - Na sam koniec dzieci  wysłuchały muzyki wyciszającej, kołysanek oraz bajki relaksacyjnej. Brawa dla naszych przedszkolaków za odwagę! Był to niezwykły wieczór pełen pozytywnych wrażeń, który na pewno pozostanie wszystkim na  długo w pamięci! - podsumowała Katarzyna Stefańczyk.

W trakcie piżamowego święta dzieci odwiedziły także panią dyrektor, która obdarowała je drobnymi upominkami.

Więcej o:
piżama party przedszkole nr 9 w radomsku przedszkole nr 9 piżama party przedszkole nr 9
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE